PixelEnder kullanıcısının son içeriği

1. PixelEnder

[ PLAY.MİNEFACT.COM ] | Hard-Survival / Meslekler / Premium Shulker / Random Spawn / Tp Yok / Warp Yok / 2B2T Mantığında Keyifli Oyun!

Oyunculara itimatimiz çoktur ama malesef sunucunun sürümünü değiştiremeyiz 1.14.2 optifine bulunmaktadır güzel bir araştırma sonucu bulabilirsiniz.
  2. PixelEnder

[ PLAY.MİNEFACT.COM ] | Hard-Survival / Meslekler / Premium Shulker / Random Spawn / Tp Yok / Warp Yok / 2B2T Mantığında Keyifli Oyun!

Teşekkür Ederiz :) Minefact Ekibi tarafından her şey oyuncularımız için yapılmaktadır.
  3. PixelEnder

Yardım Skript Plugini Arızası

Teşekkürler Çalıştı
  4. PixelEnder

Yardım Skript Plugini Arızası

Sunucumda Skript Plugininde Herhangi bir arıza gözükmüyor skriptlerde herhangi bir arıza yok ama sunucuya girdiğim zaman skriptte eklenen kodları yazdığım zaman /help diyor bi yardım edebilirmisiniz ?
  5. PixelEnder

Yatak - Spawnpoint

Oyuncular sunucumda yatağa yattıkları zaman otomatik olarak spawn point belirlemesini istiyorum gündüz olsun vea olmasın farketmeksizin bunu yapabilecek varmı yada bunun bir plugini varmı ? simdiden ilgilenenlere teşekkür ederim
  6. PixelEnder

Yardım Minecraft Nether Portal

Minecraft survival Sunucumda Her oyuncunun kendine yaptığı evi kendine yaptığı nether portallar olacaktır. ama şöyle bir problem var world de yapılan tüm portallar netherda tek portala bağlı oluyor bunu nasıl düzeltebilirim her portalın netherdeki karşılığı farklı olsun istiyorum şimdiden yardım...
  7. PixelEnder

İstek Oyuncuların Rasgele Spawn Olması

emeğiniz için çok teşekkür ederim
  8. PixelEnder

çok teşekkür ederim.
  9. PixelEnder

peki ben bu plugini oyuncular sunucuya girdiği gibi hiçbir komut yazmadan yada biyere dokunmadan ışınlanmasını sağlayabilirmiyim ?
  10. PixelEnder

Arkadaşlar Oyuncular benim istediğim bir wolrd (dünya) da rasgele bir şekilde doğmasını istiyorum genel olarak bir alan yok tüm dünya olarak olmasını istiyorum bunu yapabileceğim veya sağlayabileceğim bir plugin veya skript varmıdır simdiden yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ediyorum.
  11. PixelEnder

+JUNKYARD+|Edit|Efsun|Boss|Rütbe|Kasa|1.8|junkyard.axitrbilisim.com

Sunucu açıktı boş boş duruyor diye bizde böyle bir şey yaptık. Amacımız vip satmak degildir. Simdiden Kasılanlar Diger Sunucumuzda da kasılmış olarak kalacaklar.
  12. PixelEnder

+JUNKYARD+|Edit|Efsun|Boss|Rütbe|Kasa|1.8|junkyard.axitrbilisim.com

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Harita İşlerinden Fazla Anlamadıgım İçin Haritayı İndirdim. Ayriyetten Plugin Paketi Doğru Sadece Prefix Değiştirdim Bir Kaç adet skript ekledim. kendi plugin paketim yapım aşamasında henüz bitmedi o yüzden irfandmn plugin paketini kullanıyorum geçici olarak.