Pixelien kullanıcısının son içeriği

1. Pixelien

Yeni emek hırsızları, yeni çalıntı platform

Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri ; Bu konu neden açıldı ? Rashen-Code adlı platformun yöneticileri discord sunucumdaki tüm kanalları, yazıları, etkinlik textleri, duyuru textleri, rol sistemi 'ne kadar çalıp aynısını kendi sunucularına yaptılar. Bende ! Ɗαcн#0131 adlı kurucuya yazdım...
  2. Pixelien

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Kendini komikmi sanıyorsun yaptığın tek şey emek hırsızlığı ve kendini küçük düşürme. 1 sene önce sattığımız unuttuğumuz paketleri ve çekilişte kazandığın paketi paylaştın. Bunu kendinde başarı olarak görüyorsan sende ciddi sıkıntılar var.
  3. Pixelien

a!s #0001 Emek Hırsızlığı

Bu durum için müşterilerimizden özür diliyoruz. Bu durumu düzeltmek için yeni paketleri yapmaya başladık bile ama belirli müşterilere verilecek o paket beklemede kalın.
  4. Pixelien

Şık ve Güzel Oto Event Scripti -RoseShop

Klasik event skripti sadece süre belirlenmiş görsel eklerseniz tutabilir
  5. Pixelien

Yardım random oyuna girme skripti

merhaba. ben bi skript ile random oyuna girme yaptım ama hep aynı oyuna giriyo nerde hata yaptım bakabilirmisniz command /randomsolo: trigger: set {_oyun} to random integer between 1 and 2 if {_oyun} is 1: execute player command "psg join arena1" if...
  6. Pixelien

Yardım Quick shop market oluşturunca tabela oluşmuyo ve satın alınca para gitmiyo

aga hiçbişi olmadı birkaç yazı çıktı ama hata değişmedi
  7. Pixelien

Yardım Quick shop market oluşturunca tabela oluşmuyo ve satın alınca para gitmiyo

Quick shop ta Market oluşturunca alta yazı çıkmıyo ve tabela gelmiyo ama market oluşuyo oluşturduğum markete bişi satınca para gelmiyor pl leri yeniledim Vault ve iconomy pluginlerinide güncelledim ama aynı hata yardımcı olabilecek varmı
  8. Pixelien

Assasins.keyubu.com | FPS Lagı Yapmayan Klasik Faction Sunucu | 16:00 EVENT

Tavsiyen İçin Teşekkür Ederiz. Başka Hostinglere Baktık, Mesela Batıhost hostinginin CPU-su az diye kullanmadık.
  9. Pixelien

Assasins.keyubu.com | FPS Lagı Yapmayan Klasik Faction Sunucu | 16:00 EVENT

[/SPOILER]
  10. Pixelien

Yardım Orman mapinde bazı pl ler çalışmıyor

yada google a LiteBoard yazarak bakabilirsin
  11. Pixelien

indirirsen plugin olduğunu anlarsın
  12. Pixelien

lite board skript değildir animasyonulu tab ve scoreboard pluginidir ve sorunu çözdüm teşekkürler