plugin_arayıcısı kullanıcısının son içeriği

1. plugin_arayıcısı

İstek 1.8x Survival Plugin Paketi Aranır!

Yakın zamanda açılıcak serverimize plugin paketi gerekli. Yardımcı ola bilicek varsa benimle burdan veya discord'dan iletişime geçe bilirler. Discord: Masquerade#9077 Mesajlarınızı bekliyor olacağım. Saygılarımla,Masquerade.:asık:
  2. plugin_arayıcısı

Discord' Sunucusundan Anlayan,Düzenlemeyi Beceren Arkadaşlar Aranır!

Yeni açılıcak serverimizin discord sunucusunu düzenlenmesi,bot'ların getirilmesi ve çalıştırılması gerekiyor. Bu konuda yardımcı olucak takım arkadaşları aranmaktadır. Discord sunucumuza bekliyorum: https://**********/XcNxU8 İYİ GÜNLER :dost:.
  3. plugin_arayıcısı

DersimizOyun Faction serveri Yetkili Alımı | Ultra Zor Faction 1.8.X

Sunucu Bilgileri DersimizOyun sunucumuz 30 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmaktadır. Serverimiz şu anlık faction serveri olup ileriki günlerde Hub olacaktır. Server görebileceğiniz bütün factiom serverlardan farklıdır ne OPtur ne...
  4. plugin_arayıcısı

DersimizOyun Faction serveri Yetkili Alımı | Ultra Zor Faction 1.8.X

Sunucu Bilgileri DersimizOyun sunucumuz 30 kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5 GB RAM bulunmaktadır. Serverimiz şu anlık faction serveri olup ileriki günlerde Hub olacaktır. Server görebileceğiniz bütün factiom serverlardan farklıdır ne OPtur ne...
  5. plugin_arayıcısı

Kapandı

Arkadaşlık isteği gönderdim.Kabul ederseniz konuşa biliriz.
  6. plugin_arayıcısı

tarafımca kaldırıldı

Merhabalar Wretor Bey, Eğer sunucunuza hala yetkili bulamadınızsa serverinizde Moderator ( Rehber Sorumlusu,Chat Düzeni,Event Sorumlusu ) olarak görevlendirilmekden onur duyarım.Discord Adresim: Nurlan | 19 #0103 İyi günler,sayıglarımla.
  7. plugin_arayıcısı

HyperNetwork Sunucusu | Alımlar Başladı | Asistan Rehber Mod |

Merhabalar Mert Bey, Ben yetkili kadronuzda Moderatör olarak görevlendirilmek istiyorum ( Chat Düzeni , Event Sorumlusu, PvP Koruması,Rehber Sorumlusu,Discord Sorumlusu gibi işleri üstlene bilirim).Şimdiye kadar Provanas serverinde Moderatör olarak görevlendirildim fakat çıkma sebebim ailevi...
  8. plugin_arayıcısı

herşeyimiz hazır birtek seni bekliyoruz? haydi alıma gel

Merhabalar Kadir Bey, Ben sunucunuzuda moderatör olarak görevlendirilmek istiyorum , fakat discord sunucunuz var mı ? Varsa size zahmet discord grup link atarmısınız.
  9. plugin_arayıcısı

Atraksiyon | Survival | 1.12 Yetkili Alımları Açılmıştır.İçeri Geçin

Rehber alımları açıktır.Gösterdiğiniz başarılar doğrultusunda daha üst yerlere gele bilirsiniz kısa sürede.Başvurularınızı discord grupumuzun Başvuru bölümünden yapa bilirsiniz. Discord : #Orhan6757Discord
  10. plugin_arayıcısı

NightCoreNW 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

1. SORU : Adınız Nedir: Orhan *2.SORU : Yaşınız Kaçtır: 19 3.SORU : Telefon Numaranız (Şart Değil) : Discord'dan veririm. *4.SORU : Okulunuz Kaçta Bitiyor: Okulum bitti. *5.SORU : Maddi destek sağlayabilirmisiniz : (Alımlara buna göre karar verilecektir) malesef. *6.SORU : DİSCORD ADRESİNİZ EN...
  11. plugin_arayıcısı

╔ SCTR ☞ 9GB Ram Makine Özelliği ☞ 3 Yıllık Hub Sunucu ↠ |Admin|Mod|Rehber|Ortak|YouTuber|Builder|

Oyun içi Adınız : Shadecalum Gerçek Adınız : Orhan Discord Adınız : Orhan#6757 Yaş (15 yaş üstü zorunlu) : 19 Günlük online süresiniz : Hafta içi 10-12 , Hafta sonu : 14-16 saat ola biliyor Tecrübeleriniz nelerdir : Pluginler , PvP Koruması ,Chat düzeni , Event Düzenleyicisi , Rehber...
  12. plugin_arayıcısı

1.8 - 1.12 BO$$ FAMILY SURVİVAL >> Serverimize Yetkili >> Arkadaşlar Arıyoruz .

Kabul edildi. Discord`dan bana ulaşın : Nurlan | Futerro #4850