poturtek kullanıcısının son içeriği

1. poturtek

[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

bahsettiğiniz skript kullanma gerekçeleri oldukça anlamsız. hızlı reload ve test edilebilmesi gibi konuları java ile zaten skriptten daha hızlı şekilde de yapabilirsiniz böyle alanlarda var bunu bahane etmemeniz gerekir, 9 senedir bu işin içindeyseniz eğer. gradle denemediyseniz bi deneyin...
  2. poturtek

hazır bilgisayar mühendisi ya da okuyor önemli değil, en azından temel java öğrenip yapabilir eklentileri. inanın ilerde çok sıkıntı çekiceksiniz keşke skript değilde java ile yapsaydım diye. bunu en az 4 kere tecrübe etmiş kişiler ile konuşmuş biri olarak söylüyorum. yol yakınken doğru yoldan...
  3. poturtek

kimseyi tanımayıp gelip burdan yapabiliceğine inanmıyorum demek biraz saçma olmuyor mu sence de? müneccim misin ki insanlara gelip ha sen yaparsın, bakim yok sen yapamazsın diyorsun? yeni açtığın konulara bakıcak olursak sende bi rpg sunucusu açmaya çalışıyorsun, nedeni anlaşılmıştır burda böyle...
  4. poturtek

hayatınızın hatasını yaparsınız skript ile mmorpg sunucusu yaparak, yol yakınken java öğrenip gerçek eklentiler ile sistem yapmanız gerek, yoksa eskiden olduğu gibi 789263102361 tane skript ile açılmayan çalışılan mmorpg sunucularına benzzersiniz.
  5. poturtek

umarım sistemleri skript ile yapmıyorsunuzdur :S
  6. poturtek

Oyun geliştirme program tavsiyesi

ue4 öğren 1-2 bişi yap sonra iş başvurusu yap bi işe gir kendini geliştir ve yurt dışında bir şeyler kovala ;)
  7. poturtek

RPG Sunucu projesi

buildlere değil yazdığın eklentilere ve diğer sistemlere önem ver, ve skript kullanmaktan kaçın. eskilerin yaptığı hatalara düşme, her yeri harita ile doldurup sisteme gelince vur kaç vur kaç olmasın ^^
  8. poturtek

Yardım Elohell'in Kanıtını mı İstiyorsunuz? Hesabımı Resimli Açıklıyorum

dostum anlamadığın şey ne biliyor musun? ben gümüşte olsam yani senin hesabın bende olsa ben plata çıkarım ama sen çıkamıyorsun, bunun sebebi senin gümüş-altın arası bir oyuncu olman. lolde ki kural şudur, eğer gümüşten altına çıkmak istiyorsan altın gibi değil plat 4 gibi oynaman gerekir. eğer...
  9. poturtek

1 haftada yapılabiliceğine hiç mi hiç inanmıyorum da neyse başarılar : DDDDD
  10. poturtek

iyi güzelde sistemler nerde xd sadece haritada gezmemizi beklemiyorsun umarım .-.
  11. poturtek

xd eleştiride mi yapamıycaz karşim? elohell yok diyorum. eşleştirme sistemi kötüyse ben napıyım, oyuna suç atmaktan başka bir şey yapmıyorsun ki chal. olanlar nasıl oluyor? onlar bronzdan golddan plattan gelmişler oralara bi anda chaldan başlamıyorlar ki, demek ki elohell diye bir şey yok ve...
  12. poturtek

:DDDDD

:DDDDD
  13. poturtek

kes kes kes boş yapma keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

kes kes kes boş yapma keeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
  14. poturtek

gösterdiğin maçların bir çoğu 30dk nın üstünde, burda ki durumun sorumlusu bir nevi sensin yani. kısa sürede maçı kazanabilicek karakterler almıyorsun. fizz ile late'de taşıman zor zaten. ve takımına kill salmadığını fark ettim, herkeste assist ama tüm killer sende... elohell diye bir şey yok...
  15. poturtek

nope, ben elohell e inanmıyorum. iyi oynarsan ve biraz da şansın varsa kazanırsın. günde max. 3 maç at, ilk lose aldığında bırak ve 1 saat ara ver. tekrar gir yine aynı gün. tekrar lose olursa o gün daha maç atma. diğer gün geldiğinde yine aynı şeyi yap. böyle böyle plat1 e kadar geldim ^^...