Proomp kullanıcısının son içeriği

1. Proomp

HedaMC Konu Tasarımı

Merhaba arkadaşlar, HedaMC sunucusu için yaptığım konu tasarımı hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
  2. Proomp

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Üzerinde bir hayli uğraşılmış ve halen de geliştirilmeye devam edilen bir sunucu, başarılar dilerim!
  3. Proomp

vay be

vay be
  4. Proomp

selam

selam
  5. Proomp

FarkoLoL Sorunsalı

Youtuberların böyle saçma havalara girmesine üzülüyorum. Konu için teşekkürler.
  6. Proomp

[ATTACH]

7. Proomp

Mezuniyet Projem İçin Destek

Ankete katıldım :1:
  8. Proomp

3 Ay Bedava Nitro Al!

8 Mart 2022'ye kadar.
  9. Proomp

3 Ay Bedava Nitro Al!

Selamun Aleyküm, SteelSeries ve Discord partnerlik şerefine herkese böyle bir hediye sunmuş. SteelSeries GG indirip Nitro'nuzu alabilirsiniz :) https://tr.steelseries.com/gg/ Nasıl bedava 3 aylık Nitro alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın...
  10. Proomp

Piyasada Neden Düzgün Sunucu Yok (TR) | TAVSİYE

Eski bir konu, neredeyse 1 yıl olmuş. 1.16 ile uyumsuz sürüm diyor diye sunucuya girme gereği duymadım. Konuda belirtilen sistemlere bakınca farklı bir şey göremedim. Oradakilerin hepsi ve daha fazlası diğer sunucularda da mevcut. Ayrıca bu konu, piyasada neden düzgün bir sunucu olmadığına dair...
  11. Proomp

Özel mesajla ilettim.
  12. Proomp

Geçmişte başarılı bir şekilde açtım zaten. Gelecekte açabilirim veya açmayabilirim, şu an kararsızım. Çünkü baştan savma sunucular Minecraft oyuncularını sunuculardan soğutuyor ve kitle azalıyor :1:
  13. Proomp

1.18'de En Çok Neyi Beğendiniz?

Selamun Aleyküm, Yeni güncelleme 1.18'de en çok neleri beğendiniz? Ben en çok Dürbünü beğendim :)