Quamax kullanıcısının son içeriği

1. Q

[YENİ!] oyna.hyrisenw.com | 1.12 Altyapılı |Çeteler-Kaptan'ın Görevleri-Özel Yetenek ve Mana-Meslekler-/yetkimarket-Sezon Sistemi! 100TL Sezon Ödülü !

Nedense bazı türk sunucularında VPN korumasından ötürü sunucuya giremiyorum ve maalesef vpn i benim virüs koruma programım korumak amacıyla yaptığından dolayı kaldıramıyorum Ayriyetten Sunucunuz güzel duruyor konu tasarımı galiba biryerden alınmış başka bi sunucudada görmüştüm, başarılar dilerim.
  2. Q

boş silinsin

Dc varsa atabilirmisin
  3. Q

boş silinsin

1.8.9 Denedim ancak olmadı bide 1.12.2 de girilmiyor galiba
  4. Q

boş silinsin

VPN yok ama VPNden atıyor nasıl oluyor anlamadım :/ (geçici yorumdur düzeltiliyorsa düzelteceğim)
  5. Q

SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

Sunucunuzun bazı sistemlerden ötürü hoşuma gitti ancak gelişmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.
  6. Q

play.leaksgaming.com > 1.8.x > Özel Sistemler > Ödüllü Turnuvalar > Haftalık Sezon Sistemi > Yapı Yarışmaları > Günlük Eventler

ARkadaşlar Sunucunun admini çok seksi ve sunucuda bolca etkinlik yapılıyor gelmenizi tavsiye ederim