Ragnarak kullanıcısının son içeriği

1. Ragnarak

SELAM! Ben Geldim!

Merhaba dostum. Bugün 795. defa aynı videoyu atıyorum, hadi inş. Hayatımda yaptığım şeyleri sizler ile paylaşıyor, sizlere keyifli dakikalar geçirtecek içerikler üretmeye çalışıyorum. Destek olmak için arkadaşlarınız ile paylaşıp, like atıp, abone olup ve en önemlisi beğenmediğiniz şeyleri...
  2. Ragnarak

TWİTTER KADINLARI - Lütfen Linç Etmeyin - TikTok - Twitch JAKUZI

Merhaba dostum. Bugün saçma sapan davranan insanlar hakkında konuştuk. İyi seyirler dilerim. Burada bahsettiğim kişileri genel olarak düşünmeyin lütfen. Herkes bu şekilde diye bir şey yok, twitchte jakuzi yayını açan kişiler gibi kişilerden bahsediyorum. Teşekkür ederim.
  3. Ragnarak

VUTUTUTU Yapam Kız Düşürem - NE Bu Rezalet Ya?

Merhaba dostum. Bugün canımı çok sıkan bir olaydan bahsettim. İyi seyirler dilerim.
  4. Ragnarak

Youtuberlar Ne Kadar Kazanıyor? ŞAKA MI BU KADAR PARA?

Merhaba, youtube kanalıma bir video attım. Boş vaktiniz olursa 3.30 dakikalık videoyu izleyip bana video hakkında geri bildirimde bulunursanız çok sevinirm, teşekkürler ve iyi seyirler.
  5. Ragnarak

Yeni Ferrarimiz ! Ferrari Purosangue

Merhaba, youtube kanalıma bir video attım. Boş vaktiniz olursa 2 dakikalık videoyu izleyip bana video hakkında geri bildirimde bulunursanız çok sevinirm, teşekkürler ve iyi seyirler.
  6. Ragnarak

YILBAŞI ÇEKİLİŞİ - Yıl Dönümü - Duygusallık İçerir!

Hey, selam! Bugün hem seninle duygularımı paylaşmak hem de yıl başı için bir çekiliş yapmak istedim. Detaylar videoda!
  7. Ragnarak

TÜRKİYE'YE GELMEYİN! (Bir Youtube Videosu)

Merhabalar, size geçen gün başımdan geçen bir olayı kısa bir video ile anlattım. İyi seyirler, dinlemeler dilerim :)
  8. Ragnarak

Neden yeni bir minecraft hub sunucu açılmıyor beyler

birçok büyük sunucu açmış birisi olarak şunu söyleyebilirim, insanlar seçenek fazla olduğundan dolayı sunucuları çok çabuk boşaltıyorlar. Sürekli bir açık arıyor, hile yapmaya çalışıyorlar. Türk oyuncularının oynayış tarzı oynayayım da eğleneyim, yeni şeyler göreyim düşüncesinden ziyade...
  9. Ragnarak

Nasıl gidiyor, neler yapıyorsunuz?

Selam, Kayra ben. Yıllardır bu forumdayım ama işten güçten vakit ayıramadım. Eski ortam yok sanırım halen. Tanışalım, konuşalım, kaynaşalım diye bu konuyu açmak istedim. Neler yapıyorsunuz, hayatlarınız nasıl gidiyor? Forum halen eski tadında mı?
  10. Ragnarak

Bir Pazar Klasiği

Selam! Bugün bir Pazar klasiği yapıyoruz. 21 Yaşında, üniversite öğrencisi, geçimine ek bir şeyler yapmaya çalışan bir gencim. Hayatımda yaptığım şeyleri sizler ile paylaşıyor, sizlere keyifli dakikalar geçirtecek içerikler üretmeye çalışıyorum. Destek olmak için arkadaşlarınız ile paylaşıp...
  11. Ragnarak

ICENWREBORN.COM | 1.16.5 | Gerçek Emek SkyBlock | Hiçbir Yerde Görmediğin Şeyler Var!

Sunucuda para kasması, eşya bulması, seviye atlaması ve görev yapması bir emekde olması gereken şeklinde. Sunucu içerisinde ne demir golem spawnerı bulunuyor ne de saçma sapan şeyler. Sadece çiftçi görüp bu yorumu yapmanız hoş bir şey değil.
  12. Ragnarak

Bir Firma Şikayeti | LeaderOS

Merhabalar, yaklaşık 1 senedir LeaderOS scripti ve yaklaşık 1 aydır da web hosting kullanıyorum. Bugün MYSQL hakkında sorun yaşadım, Authme plugini Web Hostinge bağlanamadığını söyledi. Firmadan destek almaya çalıştım fakat sorun bizde değil, şunu yapın deneyin bunu yapın deneyin demeye...
  13. Ragnarak

ICENWREBORN.COM | 1.16.5 | Gerçek Emek SkyBlock | Hiçbir Yerde Görmediğin Şeyler Var!

Oyna.IceNWReborn.Com Güncel olarak devam etmekteyiz!