Raptork kullanıcısının son içeriği

1. Raptork

Old olduk herhalde +sorum var

Yorumun için teşekkürler öncelikle. Evet bende biraz araştırma sonucunda skyblock sunucularının baya popüler olduğunu gördüm. Fakat benim asıl merak ettiğim nokta daha çok Survival kısmı. Sizce bir survival sunucusu tutabilirmi ve iyi olması için neler olmalı ?
  2. Raptork

Yorumlarınız için teşekkürler öncelikle. Peki sizce hangi tür sunucular daha popüler ? Aynı şekilde hep yapması hem de oyuncu çekmesi açısından.
  3. Raptork

Uzun aradan sonra foruma girmeye karar verince böyle bir bölümün olması şaşırttı valla. 4-5 sene önce çok aktif kullanırdım burayı şimdi ise değişmiş her şey. Çok uzatmadan birde sorumu sorayım malum burada herkes az çok old olduğuna göre hala minecraftta sizce sunucu açılırmı ? 2013 yılında...
  4. Raptork

Mobun Canını arttırma(Yardım)

Arkadaşlar zombinin canını arttırmaya çalışıyorum ancak olmuyor hep 20 yani default olarak kalıyor. Onun dışında attack damage, follow range, movement speed attributeleri oluyor ama maxHealth olmuyor. Kodlarda şunlar: /summon Zombie - -1 - {Attributes:[{Name:"generic.maxHealth",Base:100.0}]} Bu...
  5. Raptork

Zarar Vermeyen Slimelar

Bir deniyeyim geri haber vereceğim.
  6. Raptork

Zarar Vermeyen Slimelar

Sabit durmasını hallettik sorun vurmaması lazım. En küçük slimelarla tüm kapını içini doldurmak çok zor bir deniyecem ama pek mümkün değil gibi. Weakness olsa bilede vuruyor sanırım yani hiç vurmaması gerek anlaşılmaması için Bilmiyorum internetten baktığımda tahta kapıyı kilitlemek için...
  7. Raptork

Zarar Vermeyen Slimelar

Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi. Tahta kapıyı kitlemek için önüne slime koyuyoruz ancak slime her seferinde oyuncuya vuruyor. followRangeni falan 0'ladık falan ama bir türlü olmuyor. Bilen varsa yardım edebilirse sevinirim.
  8. Raptork

1.8 Önerileriniz..

Spigot olarak bilmem ama artık 1.8 e türk sunucları olarak geçmek gerekiyor. 1.8 çıkalı uzun zaman oldu korumalı spigotu mevcuttur büyük ihtimalle.
  9. Raptork

TEOG

Olabilir tabi herkes için aynı değil. Son gün insanın bir göz atası geliyor yinede.
  10. Raptork

TEOG

Son gün çalışma derler inanma son günde çalış her gün ne yapıyorsan son günde yap bence. Onun dışında sorular çok basit. Ben hiç çalışmadan 4 5 yanlışla bitirdim sınavı. Bütün dönem çalıştıysan azda zekiysen rahat 1 2 yanlış yada full yaparsın. Birde çalışırken arkadaşın dediği gibi öğreterek...
  11. Raptork

Tek kullanımlık clickEvent

Flip-flopun ne olduğunu hatırlıyorum biraz ama nasıl onla bağdaştıracağımı tam anlayamadım yani flip flopla redstone blocku çekip mekanizmayı devre dışı bırakmaktanmı bahsediyorsun.
  12. Raptork

flip flop derken nasıl yani tam olarak ?
  13. Raptork

mantıklı aslında saol yorumun için deneyeceğim. aynen 1.9 arkadaş bir çözüm bulduda daha iyi yolu varsa neden olmasın :D
  14. Raptork

Chat mesajı yani iki seçim veriyoruz ikisi ayrı komut çalıştırıyor ama işte sadece bir kere tıklanması gerek.