RARFIXED2022 kullanıcısının son içeriği

1. RARFIXED2022

BungeeCord Yardım!

Merhaba, komutu script ile yazdıysanız "connect" kodundan sonra ki gelen sunucu adını tekblock sunucunuzun adını yapmalısın. Çözülmediyse; -TekBlock sunucunun ipsi/portu - hatalı veya çakışıyor olabilir. (Hata alıyor olup seni çakma lobine atabilir. ) -Herhangi bir plugin girişi engelliyor...
  2. RARFIXED2022

Yardım Opsizler belirli bi alanı kıramıyor

Sanırım LoginSecurity eklentisinden kaynaklı olabilir.
  3. RARFIXED2022

Işınlanma PING Sorunu

Merhaba, baştan söylemeliyim ki yakın zamanda çıkan sürümler için genel olarak bi' chunk hatası var, sorun düzelmiyor diye biliyorum. Fakat multiverse plugininden de kaynaklı olabilir, consolda ışınlanıldığında herhangi bir hata veriyor mu?(eğer evetse eklentiyi güncelleyebilirsin)
  4. RARFIXED2022

Yardım Opsizler belirli bi alanı kıramıyor

Merhaba, sunucunuzda ki 'World Guard' eklentisini silip tekrar deneyebilir misiniz? Region hatası olabilir ve ya World Guard güncel olmayabilir.
  5. RARFIXED2022

İstek MYSQL - Sevıye plugın lazım!!

Merhaba, ücretli olarak eklenti geliştirebilirim, discord üzerinden ulaşabilirsiniz, ancak 1 haftalık bir aksama var şuanlık, bilgisayarım yanımda değil. RARFIXED#8382
  6. RARFIXED2022

Ekin yeni hesap ekle RARFIXED#8382

Ekin yeni hesap ekle RARFIXED#8382
  7. RARFIXED2022

Minecraft sunucuları için masaüstü uygulama (Duyurular, marketler)

Merhaba, birgün internette dolaşırken minecraft web sitesi script satanlara bakmak istedim acaba ne kadardan satıyorlar diye her neyse, en kötüsü 200-300₺ civarlarindaydi. Bunun yerine kendimizi hiç uğraştırmayacak, duyuru ve marketi içinde bulunan bir uygulamanız olsaydı, içinde minecraft...
  8. RARFIXED2022

Yardım "Can't understand this condition: 'file...'" hatası

set fonksiyonundan sonra dosyayı kaydedin
  9. RARFIXED2022

PlotSquared

Plotsquared pocket edition olduğunu sanmıyorum fakat yine de googleden arayabilirsiniz
  10. RARFIXED2022

Gelişmiş SkyBlock Paketi

Herkese Merhaba! Bugün sizlere ekibimizin geliştirdiği SkyBlock Paketini tanıtmak istedim. Bu eklentide normal SkyBlock paketleri haricinde olan bazı özellikler; *-*-* Kupon sistemi *-*-* Kupon sistemi, oyuncular için biraz daha uğraşı gerektiren bir sistemidir. Kupon satın alarak adanızda bazı...
  11. RARFIXED2022

RARFIXED - Duyuru Eklentisi (BungeeCord Uyumlu)

Herkese Merhaba! Bugün sizlere ekibimizin geliştirdiği BungeeCord entegreli duyuru eklentisinden söz etmek istedim. Eklentinin içerisinde /Duyuru komutu ve otomatik duyuru sistemi mevcut. Config dosyasından BungeeCord ayarlarını düzeltebilirsiniz. Duyuru prefixi değiştirilebilir. Otomatik...
  12. RARFIXED2022

Tanıtım RARFIXED - Minecraft dünyası değişiyor

Herkese Merhaba! Minecraft sunucu camiasında birçok sorun olduğunun farkındayız. Sunucularınız içerisinde aldığınız hatalar yüzünden pes etmeyin. RARFIXED platformunda, Global çapta geliştiriciler ile tanışın ve sunucunuz için en uygun eklentileri satın alın. Ayrıca, geliştirilen RF-LAUNCHER...
  13. RARFIXED2022

Kaldığın Yerden Devam Etme Skripti

Merhaba, skript değil de java plugini olarak yapabilirim. Eğer kabulseniz discord adresinizi yazabilir misiniz?
  14. RARFIXED2022

Kişisel Eklenti Paketi (*Aktif)

Merhaba, RF-LAUNCHER platformumuzda eklenti geliştiricileri ile görüşüp en uygun fiyatlı paketi bulabilirsin. Ek olarak bu platformda eklenti / harita satışı yapabilirsin. Gelişmekte olan platformuz, eksiklikler maalesef ki var. Discord davet kodumuz; w7eBaQqhwf