realblocks kullanıcısının son içeriği

1. realblocks

POLYCRAFT FACTİON ALIM VAR.!

alım varmı
  2. realblocks

Sunucusunda Pluginlerle İlgili Herkese Yardım Edebilirim!

RealBlocks - Yeniden Gerçek Hayat Tarzı MMORPG Tekrar Doğuyor ! Alımlar Ve Para Desteği Yapacak Sponsor Alımları İle Hepinizi Bekliyoruz!
  3. realblocks

Server İçin Kaliteli Pluginer Arayanlar İçeri

Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !] Böyle bir projemiz var göz atarsan sevinirim.
  4. realblocks

Yetkili Olmak Icin Sumucu Ariyorum

Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !] Böyle bir projemiz var göz atarsan sevinirim.
  5. realblocks

Sunucusuna Builder Alımı Olan Varmı?. Varsa İçeriye !!

6. realblocks

[Dual Martial Artist] Geliştime Ekibi | Sunucu Kurmak İsteyenlere Yardım Ekibi | >>Buyurunuz İçeri <<

Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !] Göz atarsan sevinirim böyle bir projemiz var.
  7. realblocks

Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !]

Evet alımlar devam ediyor,desteğiniz için teşekkürler ^^
  8. realblocks

Scream BuildTeam | Server Arıyoruz

Selam sunucum için mimar alımı aktif konuya göz atarsan sevinirim ^_^ Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !]
  9. realblocks

Skripter | Sunucu Arıyorum

Dostum konuma göz atarmısın arkadaş ekledim bu arada ^_^ Türkiyede Bir İLK ! ... [REAL BLOCKS HAS KADROSU İLE !]
  10. realblocks

Alımlar Discord Üzerinden Olucak !
  11. realblocks

Eklenti Yazarı Mimar Geliştirme Ekibi Alımları Mevcut.
  12. realblocks

Evet , maalesef aylıklar üst üste gelince yetiştiremedik :/ Desteğin için teşekkürler ilgini çekmesi hoşuma gitti şu an proje hala netleşmiş değil herkes ile birlikte projeyi yerine oturtmayı planlıyorum.
  13. realblocks

Merhaba sevgili Gamer Forum Sakinleri, - Real Blocks ekibi olarak real blocks projesinin daha fazla ayakta kalamayacağı kanısına varmış bulunmaktayız.Artık sunucuyu kapatmanın vakti geldi de geçiyor dedik ve sunucuya bir son verdik,tabii ki bunun yanında ekibide dağıttık.Çok yetenekli ve has java...