ReaLTaiizor kullanıcısının son içeriği

1. ReaLTaiizor

Sucrose Wallpaper Engine

Sucrose v23.9.22.0 Ön Sürümü Yayınlandı Mağaza: 30'dan fazla yeni tema (duvar kağıdı) eklendi. Arayüz: Performans ayar sayfası eklendi. Duvar kağıdı ayar sayfası eklendi. Çeviriler: Çeviriler ve iyileştirmeler yapıldı.
  2. ReaLTaiizor

Sucrose Wallpaper Engine

Sucrose Wallpaper Engine Sucrose çok çeşitli etkileşimli temalarla masaüstünüze hayat veren çok yönlü bir duvar kağıdı motorudur. Sorunlar - Tartışmalar - Dokümantasyon - Mağaza - YouTube
  3. ReaLTaiizor

Çeşitli Alanlara Yönelik Geliştirici Takım Arkadaşları Arıyorum

Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse adım Bayram ve 24 yaşındayım. Bilgisayar programcılığı bölümü mezunuyum. Aktif olarak 6-7 yıldır programlama ile uğraşıyorum. Aktif olarak nelerle uğraştığımı görmek ya da bilmek istiyorsanız GitHub profilime buradan bakabilirsiniz. Genel olarak Backend...
  4. ReaLTaiizor

Topluluk Ürünü .NET WinForms UI/UX Bileşen Kütüphanesi (.NET WinForms UI/UX Component Library)

Parrot (Papağan) teması eklendi. Çeşitli temalar ve bileşenlerdeki hatalar giderildi.
  5. ReaLTaiizor

Topluluk Ürünü .NET WinForms UI/UX Bileşen Kütüphanesi (.NET WinForms UI/UX Component Library)

Teşekkür ederim, daha iyi olma yolunda ilerlemeye devam :tamam:
  6. ReaLTaiizor

GitHub resmine tıklarsan projenin kaynak kodlarına ulaşırsın. Orada 'README' dosyasında mevcut girip bakabilirsin
  7. ReaLTaiizor

Cheat Engine pointer bulup visual studioda kodlamak

Dediğim ismi Google'de arattığında tek dosya içinde yazılmış bir Class bulacaksın. O Class içinde hazırlanmış fonksiyonlar mevcut. Pointer bulursan o Class içindeki fonksiyonları kullanıp amacına ulaşabilirsin. Söylemiş olduğum Class C# veya VB kullanılarak hazırlanmış, belki C++ için...
  8. ReaLTaiizor

Cheat Engine pointer bulup visual studioda kodlamak

`ReadWritingMemory` adını Google amcada arat o sana söyler (:
  9. ReaLTaiizor

.NET Delicesine Hızlı Birim Dönüştürücü (.NET Insanely Fast Unit Converter)

Conforyon'a Hoşgeldiniz Conforyon bir Birim Dönüştürücü kütüphanesidir. Sunduğu çeşitli birim dönüşümlerin dönüştürülmesine olanak sağlar. Kullanım Adım 1:Referans olarak Conforyon'u ekleyin veya NuGet üzerinden Conforyon'u aratın; Install-Package Conforyon Adım 2:Dönüşümlerin tadını çıkarın...
  10. ReaLTaiizor

ReaLTaiizor'a Hoşgeldiniz ReaLTaiizor bir UI/UX bileşen kütüphanesidir. Sunduğu çeşitli bileşenleri kullanarak modern tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. Kullanım Adım 1:Referans olarak ReaLTaiizor'u ekleyin veya NuGet üzerinden ReaLTaiizor'u aratın; Install-Package ReaLTaiizor Adım...
  11. ReaLTaiizor

|-= Kendine Yatırımın Adresi =-|

Açılan konulardan gördüm de çıkmıyo ki bende, şart koşunca da mecburiyetten seçtim miting ön ekini ;)
  12. ReaLTaiizor

Konu açarken ön ek seçmem konusunda şart koştu ben napsaydım :)
  13. ReaLTaiizor

Discord kullanan ve kendine yatırım yapmayı seven bütün herkesi Discord sunucumuza bekliyorum. Herhangi bir alanda bilgisi veya ilgisi olan herkese kapımız açık. Farklı alanlarda bilgisi veya ilgisi olan herkesi bir araya toplayıp çeşitli projelerde yer almak istiyoruz. (Farklı alanlardan kasıt...