Red_ kullanıcısının son içeriği

1. Red_

Film It Chapter Two - Film İncelemesi

It Chapter Two, ilk filmi tekrar hatırlatmak istemesi ve ilk filmdeki eksikleri kapatma derdine düşmesi yüzünden haddinden fazla uzun bir süresi olan devam filmi. Stephen King’in ölümsüz eserinden uyarlanan filmin ikinci bölümünün incelemesine hoşgeldiniz. Yazımda spoiler bulunacak o yüzden...
  2. Red_

6 Yıl Sonra Gelen Merhaba!

Herkes forumu gömüyor ama herkes hala burada ? :D Benden başka Red var mı bilmiyorum forumda ama İskef’in eski kankisi diye hatırlanmak beni bir miktar üzdü.
  3. Red_

Olur öyle şeyler. Hoşbuldum :D Bir saniyelik kafam karıştı ama hoşbuldum :D
  4. Red_

Red’in Partisinden bahsetmiyoruz ki biz :D Zorin’le zamanında Minecraft’a girip Nether’da koyun yakmıştık alevler içinde ondan bahsediyoruz. Ayrıca Red’in Partisi hala forumda duruyor isteyen bulabilir mesajlarını :D
  5. Red_

Yok ya maalesef bilgisayar değiştirirken çoğu resim gitti.
  6. Red_

Hoşbulduuum :) Hemen kendimi 2 ayrı kişiliğe bölüp ilgileniyorum :D Hoşbulduum, teşekkür ederim! Bu forumun gelecekle pek bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Hani 3 günde bir buraya yarım saat uğrasam üniversite sınavında benim için çok engel olmaz :D Onun dışında geliş amacım dediğim gibi...
  7. Red_

Valla sizleri görmek daha güzel benim açımdan. Zaman çok hızlı geçti 6 yıl olduğunun bile farkında değildim gelip son etkinliğime bakana kadar. Bir zamanlar konuştuğun insanların bir anda 6 yaş atlaması garip bir duygu :D
  8. Red_

Hoşbuldumm. Benim genel olarak geliş amacım forumda konulara takılmak değildi zaten. Eskiden burada çok konuştuğum ve sabahlara kadar oturduğum bir sürü insan vardı ve bunlardan sadece 2-3 tanesiyle iletişim kurabiliyordum. Örneğin sen, Zorin, ByTheEfsane, Sincap’la falan iletişimim yoktu...
  9. Red_

Hoşbuldum! Hoşbuldum:şapka:
  10. Red_

Hoşbuldum!
  11. Red_

Hoşbulduum :şapka:
  12. Red_

Hoşbuldum ! Umarım beni banlamak zorunda kalmazsınız :D
  13. Red_

Yani ama evet sevene Killa Hakan ve sondaki Ben Fero kısmı dışında güzeldir tabii.

Yani ama evet sevene Killa Hakan ve sondaki Ben Fero kısmı dışında güzeldir tabii.
  14. Red_

Yok ya ben öyle kendini aşırı ciddiye alan rap sevmiyorum. Mumble/Acid etkisi altındaki rapleri...

Yok ya ben öyle kendini aşırı ciddiye alan rap sevmiyorum. Mumble/Acid etkisi altındaki rapleri de sevmiyorum. Bana aşırıya kaçmadan autotune’lu parça verirseniz geçer köşeme dinlerim usul usul :D
  15. Red_

Kille Hakan’sız da kurtarmıyor bence o şarkı pek ama :D

Kille Hakan’sız da kurtarmıyor bence o şarkı pek ama :D