Roi kullanıcısının son içeriği

1. Roi

Güncel Koronavirüs API

Teşekkürler :)
  2. Roi

Güncel Koronavirüs API

Herkse selam. Bu gün sizlere yeni kodlamış olduğum güncel koronavirüs istatistiklerini veren bir API tanıtacağım. Bu API'den güncel olarak verileri çekip projelerinizde kullanabilirsiniz. API her 5 dakikada bir verileri güncellemektedir. API'da toplam 4 tane endpoint bulunmaktadır; GET...
  3. Roi

Sunucunuzun Görevlisi - Assistant

Şuanda log sisteminin yapımı devam ediyor. Çok yakın bir zamanada eklenicektir. Teşekkürler :)
  4. Roi

Sunucunuzun Görevlisi - Assistant

Selam bu gün sizlere sunucunuzun güvenliği için geliştirdiğim bir botu tanıtacağım. Assistant botun amacı discord sunucularınızı en iyi şekilde koruyabilmek. Konuyu daha fazla uzatmadan botun komutlarına geçelim :) Assistant botda bulunan komutlardan görüntüler; -yardım Komutu -kayıt Sistemi...
  5. Roi

Treasure on the sea

Başarılı çalışma olmuş.
  6. Roi

Çakma Lobi Haritası | 1.8/1.14.4 | FLEX BUILDINGS

Geminin etrafını Örümcek ağı ile çevrimeniz hoş durmamış. Onun dışında gayet başarılı.
  7. Roi

CyanTeal by Roi

Ne ezbere ne de bakarak sadece hayal gücümü kullanarak yaptım.
  8. Roi

CyanTeal by Roi

Herkese merhaba. Yine ben :). Bu gün 2 gün üstünde çalıştığım CyanTeal isimli yapımı sizler ile paylaşmak istedim. Build konusuna henüz amatörüm daha yeni başlamış durumdayım ve boş zamanlarımda farklı küçük buildler yaparak bi nebze olsada kendimi geliştirmeğe çalışıyorum. Yaptığım build'de...
  9. Roi

Medieval Tarzı Ada Buildi

Teşekkür ederim :)
  10. Roi

Teşekkürler :)
  11. Roi

Merhaba form üyeleri. Bu gün yeni yapmış olduğum bir buildi sizinle paylaşacağım. Build yapmaya yeni başladığım için bazı eksiklerim ve yalnışlıklarım olabilir. Bu yaptığım ilk buildim. Buildi 10 üzerinden puanlarsanız ve yorumlarda fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim. Tüm yorumları...