Royalmc kullanıcısının son içeriği

1. Royalmc

Konu Silinebilir

Elinize sağlık.
  2. Royalmc

1.8-1.12 royalmc.batihost.net Köylü,Takas,Kasa,RoyalCoin vb. sistemler olan RoyalSurvival Serverimize Bekleriz..

Öncelikle teşekkür ederek başlıyorum server yeni açıldığından logo gibi detaylarla daha uğraşmadık, başlığı değiştirmeyi unutmuşuz evet sonradan geçiş yaptığımız için gözümüzden kaçmış sağolun, Reklamda royal isminin bize ait olması ile ilgili bir cümle göremiyorum bunu kendi şahsi...
  3. Royalmc

1.8-1.12 royalmc.batihost.net Köylü,Takas,Kasa,RoyalCoin vb. sistemler olan RoyalSurvival Serverimize Bekleriz..

Serverimiz açılmıştır, herkesi bekleriz şimdiden iyi eğleceler :şapka:.
  4. Royalmc

hosting firmasını değiştiriyoruz pazar gününe sunucuyu hazır etmeye çalışacağız
  5. Royalmc

anlaştığımız hosting firmasının pingli makinelerinden dolayı bir süre bakımdayız Anlayışınız için teşekkürler
  6. Royalmc

Herkese selamlar dostlar..Nasılsınız, afiyette misiniz ? Biz iyiyiz ve geri döndük Karşınızda Royal Survival.. :bayrak...
  7. Royalmc

Bakarmısınız

teşekürler
  8. Royalmc

Bakarmısınız

Merhabalar İstediğim şey mümkünse /engelle isim girdiğimizde engellemek istediğimiz oyuncuya engelleme sorusu gitmesi ve kabul ettiğinde 2 oyuncunun birbirlerinin yazdıklarını görmemelerini istiyorum.Teşekkürler