RozaCraft kullanıcısının son içeriği

1. RozaCraft

Mariana Çukuru-Dünya'nın En Derin Yeri

Barış Özcanın videosunu eklesen iyi olurdu.
  2. RozaCraft

ArmorStandTools Plugini Çalışmıyor

Güncel sürümünü indiriniz : Armor Stand Tools yalniz son sürümü sadece 1.13 de çalişiyor ona dikkat ediniz.
  3. RozaCraft

Nametagedit

Group manager'e yada kulandıgınız yetki plugin nte.group yetkisini ekledinizmi ? [ örnk - nte.oyuncu ]
  4. RozaCraft

Google Cloud ! Minecraft Server

Kendi Bilgisayarinizi Kapatmaniz Makineyi kapatmaz [Çalişmaya devam eder] Muhtemelen makineden cıktınız diye çalişan uygulamayi arkaplanda devam etiriyordur.
  5. RozaCraft

Google Cloud ! Minecraft Server

Makineye Java Offline Sürümünü indiriniz .
  6. RozaCraft

Minecraft Bedava 1 Aylik Server Kurma 50 GB RAM [VDS] [FREE]

İstediginiz versiyonu indirip kurabilirsiniz : Get Bukkit | Download CraftBukkit 1.13.2 | Download Spigot 1.13.2 Yanliz 25565 / TCP UDP portu acmalisiniz Yoksa Kurudugunuz server diyer oyuncularda gözükmez.
  7. RozaCraft

Verebilmeyi isterdim ama benimde 1 kartim var ve sadece 1 kez kulanilabilio o yüzden artk vermem mümkün degil :D
  8. RozaCraft

[Yardim] skript Editleme

Coin Skripteki Para türü /Money Farkli Serverde 2 tür para olacak Coin Money
  9. RozaCraft

[Yardim] skript Editleme

ScoreBoard / FeatherBoard göre olucak bu kod Featherboard icindeki scoreboartamı yazıcam ?
  10. RozaCraft

[Yardim] skript Editleme

Çalişmadi Malesef
  11. RozaCraft

[Yardim] skript Editleme

Teşekkür Ederim Sorunu çözdüm bu kodda elmizdeki itemleri silmiyordu Ben düzeltim Sorunu Konu Kilit Olabilir [Bide ben bunu nasl featherboarda gösterim] : {skript:coin::%player%} yaziyorum gözükmüyor
  12. RozaCraft

[Yardim] skript Editleme

Arkadaşlar şu kodda nasıl 128 tas kırınca 1 coin verir hale getirrim on break of stone: add 1 to {coins::%player%} send "&8[&3Sistem&8]&7 Tebrikler 1 Coin kazandınız." to player
  13. RozaCraft

YeniGüncelleme derken 4 aydir kulaniyorum port felanda gayet açilio googlenin bu konuda bir yazi veya açiklama yaptigini görmedim ve hic bir şekilde bir hata ile karşilaşmadim. Herkesede tavsiye ederim. Bence sizde deneyip yorum yapmalisiniz bu konuda.
  14. RozaCraft

Önemli degil yorumunuz için teşekkürler / ininal gibi kartlar geçersiz sayiyor direk keşke olsa