RyuLord kullanıcısının son içeriği

1. R

Minecraft MCSG - OİTC - HnS

16 Şubatta 17 :D bugra.utku5
  2. R

Minecraft MCSG - OİTC - HnS

Arkadaşlar Premium'u olan bana ulaşsın. MCSG ye gireriz, One in The Chamber oynarız, Hide'n Seek oynarız. Sadece ulaşın yeter birileriyle oynamam gerekiyor sıkılıyorum çünkü :D 15 Yaşının üstünde olsun mümkünse.Anladığım kadarıyla forumda 15 yaşının üstünde kimse yok ^^
  3. R

The Last BrotherHood(MastersOfVideoGames)

Harika olmuş elinize sağlık bi ara 1-2 videonuzda oynamıştım o zamanlar bu kadar iyi değildiniz O.o
  4. R

Shader Mod Kaldırır Mı ?

Ram zaten normalde 16 GB 3GB Ram verdim Kullanılabilir ram 12,97 yazıyor.
  5. R

Shader Mod Kaldırır Mı ?

Beyler Bilgisayar özelliklerim şunlar; İşlemci: Intel(R) Core(TM)7 [İ7] Duo 8 CPU P8700 3.45 GHz 3.90 GHz Ram: 12 GB DDR3 Ram Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX690 3 GB 512 Bit Sistem Türü: Windows 7 Pro - 64 Bit Shader mod kaldırırmı arkadasa sordum kaldırmaz dedi dalgada geçiyor olabilir Ben...
  6. R

Shader Mod Kasıyo

Bilgisayar özelliklerini yaz.
  7. R

En Güzel Masaüstü

Payday: The HEİST CD'si var elimde Orjinal :D
  8. R

En Güzel Masaüstü

Arkadaşlar oyunumuz çok basit. İlk olarak ben masaüstümü koyucam. Ondan sonra 2. yorumu atan kişi 1 ile 20 arasında bir sayı vericek. Örn : "19/20" Ondan sonra o masaüstünü koyacak ve ondan sonraki kişi puan verip o masaüstünü koyacak. Öyle öyle devam edecek. Başlıyorum.
  9. R

Size Bir Soru ( Çok Zor )

Yaptım lan :D http://www.sketchtoy.com/33339887
  10. R

herkes En Yüksek Kaç Mb Ile Indirme Yaptı?

Arkadaşlar ben 19.8 MB 1 Dakikada 2 GB indiren tek kişiyim sanırım. Resimli kanıt; Sizde paylasın beyler.
  11. R

Medieval House -mranitome12-

Konuya gelecek olursak bu Medieval değil. Olsa bile kat kat daha iyilerini gördüm.
  12. R

Medieval House -mranitome12-

Adam mimar beyler dagılın :)
  13. R

AtomTR Parkur

Süpersin pnp. Geri gelir gelmez benimle büyük çaplı bir Adv/Parkur karışımı bir map yapacaksın. Bunuda bir köşeye not al ;)
  14. R

AtomTR Skyblock (XP Shop ve Görevler!)

Bensiz map yapmak ha ?! Küstüm pnp :ninja:
  15. R

LycanGamers Türkçe Minecraft Multi Survival Bölüm #5 | Yemek Var Lağn

Hepsini bir konuda toplasan iyi olur banlanabilirsin.