Süleyman_Kaan_Yakaze kullanıcısının son içeriği

1. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Leaf Worldedit skript hatası

istediklerimi yazdim skript yazabilir misin?
  2. Süleyman_Kaan_Yakaze

destekleyici pluginler var dedim zaten sormanızı gerek yok yazmıştım keşke tam olarak okusaydın sorunumu
  3. Süleyman_Kaan_Yakaze

Oyuncularin kullanacagi world edit istiyorum /set yazarak kullanilcak blaze çubuğu ile çalisakack /cubukal yazinca blaze cubugu gelcek sağ ve sol tık yapinca yer secilcek set yazinca eger elinde varsa /set stone yazacak ve belirli yere taş döşenecek tabi elinde taş yoksa elinizde bu item yok...
  4. Süleyman_Kaan_Yakaze

skriptin hatasinin resmini attim Leaf Worldedit skeipti skyblock icin oyunculara set özelliği verir ancak hata verdi bendeki skript.jar güncel ve skripte gereken destekleyici pluginler var sormanızı gerek yok yardım ederseniz sevinirim (bunu Türkçeleştirdim normali İngilizce)
  5. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Crazy Crate Hata

denedim olmadı öyle de ama düzeldi commands yazısını Commands olarak yazdım düzeldi konu kilit
  6. Süleyman_Kaan_Yakaze

Blok Yerleştirme (WorldEdit) Skyblock Skripti

Hatalar bunlar anlayan düzeltebilir mi
  7. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Crazy Crate Hata

resimde ekledim bakabilirsiniz ben kasa açarken sorun yaşamıyodum şansa fark ettim açarken prizmarin end tası felan normal , kasadan cıkdığında envantere bloklar gelio fakat süngeri çıkardıgımda blok bana gelmio resimleri attım sünger için yazdıgım komutlar prizmarin için yazdıgım komutlar burda...
  8. Süleyman_Kaan_Yakaze

Yardım Kazma Kırılıyor fakat envantere geri geliyor

saol sorun 1deki yani pluginden kaynaklanıomus arkadas tek tek devredısı bırakıp ugrastı ve buldu sorun çözüldü :D
  9. Süleyman_Kaan_Yakaze

Suya Atlayınca Oyuncuların adasına ışınlanmalarını istiyorum

kendim çözmüştüm ama su an aldensh çözümü buldu
  10. Süleyman_Kaan_Yakaze

hayır yok zaten skript ile olamaz skriptleri devre dışı bırakıp denedik hayla oluyordu
  11. Süleyman_Kaan_Yakaze

Server bana ait değil bir arkadasın kazma kırılıyor ve geri geliyor kazma kırılmasına ragmen geri gelio altın kazma mesela canı bitti kırılıdı fakat env'e geri geliyor nasıl çözebiliriz ?
  12. Süleyman_Kaan_Yakaze

Suya Atlayınca Oyuncuların adasına ışınlanmalarını istiyorum

Arkadaslar baya arastırdım intarnette bulamadım plugini varsa pl yoksa skripti lazım suya atlancak ve oyuncu belirlenmiş olan yere adasına vesayre ısınlancak bana lazım olan adasına ısınlanması bulabilrsen plugin yoksa skript de olr teşekkürler