Sabinushka kullanıcısının son içeriği

1. Sabinushka

Duyuru Gamer Forum Güncellemesi v1.9

Baya güzel olmuş Çok hoşuma gitti yeni temayı bekliyor olacağım
  2. Sabinushka

EpicProfils! Discord bot destekli, Son derece detaylı, Disk tasarruflu, Menülü, Profil kapatma!

Kanka kodların uzun olması sunucuyu çok yoracağı anlamına gelmez önemli olan kodların işlevi ve doğru ve düzgün kullanımı önemlidir
  3. Sabinushka

Türkçe Hile Koruma Eklentisi BeefKoruma V0.1

Güzel bir eklenti olmuş tebrik ederim
  4. Sabinushka

Minions turkce ceviri

Rica ederim
  5. Sabinushka

EpicProfils! Discord bot destekli, Son derece detaylı, Disk tasarruflu, Menülü, Profil kapatma!

Gerçekten çok başarılı olmuş tebrik ederim
  6. Sabinushka

Yardım Sunucum aniden kapanıyor

Yani Spigotla alakalı değildir Pastabine giriş yapabilsem soruna bakardım ama sorun spigot'da olduğunu düşünmüyorum
  7. Sabinushka

Minions turkce ceviri

Skyblock sunucuları için kullanışlı bir plugin bunu türkçe yapmannız hoş olmuş
  8. Sabinushka

İstek Sunucuya özel Faction Plugin paketi + map arıyorum 1.8-1.14.4

Anılcan#1905 discord adresim eklerseniz istediğiniz özelliklerde paket yapabilirim
  9. Sabinushka

İstek Plugin paketleri

Anılcan31905 discord adresimden ulaşırsanız uygun fiyata yapabilirim
  10. Sabinushka

BeKoo Plugin Emek SkyBlock Plugin Paketi V.1! Efsane Fiyat! Efsane Sistemler!

Şöyle bir yerde maden alanı oluyor oradan maden kasıyorsun kırdığın maden ürünleri bedrock oluyor ve 1 saat sonra tekrar eski haline veya random bir maden haline geliyor
  11. Sabinushka

Paket'deki maden sistemi türkiyede ki çoğu sunucuda yok örneğin
  12. Sabinushka

Arkadaşlar herkesin yorumunu gördüm kiminiz güzel kiminiz klasik yazmış ben pakette kardeşimizin çok emeğini gördüm çok emek etti çalıştı yaptı sağ olsun Emin olabilirsiniz V2.0 da daha güzel bir eklenti paketi çıkartacağından Berke'cim seni tekrardan tebrik ediyorum bu paket için
  13. Sabinushka

TurboMC lobi plugin paketi 1.8x 1.15x

Teşekkür ederim
  14. Sabinushka

TurboMC lobi plugin paketi 1.8x 1.15x

Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim ve en yakın sürede yeni güncellemede paketimiz optimize edilicektir iyi forumlar dileriz