Saint kullanıcısının son içeriği

1. S

Zemzem Craft - [7-24] Vds! Sinirsiz Ram

Abi sınırsız ram nedir ? Boyle bir şey mi var arkadaş bu tarz reklamlarla anca 10 yaşındaki çocugu kandirip '' sınırsız ram sw buldum '' dedirtip oyuna sokarsiniz o swdende hayir gelmez gerçekçi olun az
  2. S

137.117.67.213 Flagcraft Reklamci Ve Rehber Alımı Vardır. Serverimmizde 15 Kişi Olunca Event . Sınır

Hayatimda girdigim en kotu server lag problemi var , adminler ilgisiz arkadaş elaman 1 gunluk swde pro 4 zirh çekmiş arenaya gelen yokmu diye dalga geçiyo bir tane admin demezmi 1 gunde nasil basmiş bu zirhi diye ? serverda ya kıyak var yada anormal derecede saf admin kadrosu bilemedim boş yere...
  3. S

WizardCraft bakmadan geçme...!!!

girmeye gerek yok beyler yaklasmayin axitr hayir gelmez
  4. S

Gazercraft! Vps Server Yeni Açıldı

too many joins diye bir hata veriyo duzeltilmesi lazim
  5. S

Selam millet yardıma ihitacım var

bir tapinaga benzeyen yapi yapabilirsin stunlar kullan ve tapinagin girisine iron,diamond veya gold ' dan yapilmis 2 asker koy gercekten cok etkileyici oluyor ve bir svde spawn point icin en uygun yapidir benim icin :)
  6. S

İlk Heykelim

@2 nin dediginin aksine heykel tam olarak gozukuyo ve cok iyi yapilmis fakat dogru zamanda dogru acidan guzel bir poz almaya calis bu kadar guzel yapilmis bir calismaya gölge dusurme
  7. S

Buyrun size kendi skinimi takdim ediyorum (HEYKEL)

daha guzel bir acidan alinabilecegini dusunuyorum onun disinda cok guzel olmus tebrikler
  8. S

yeni sürüm cikti yeni sürümü beklenemeniz akillica oldu sv yi ne zman kurmayi planliyosunuz eger...

yeni sürüm cikti yeni sürümü beklenemeniz akillica oldu sv yi ne zman kurmayi planliyosunuz eger hizli davraniirsak ilk acilan svlerden olacagimiz icin svde oyuncu sayisi yuksek olur
  9. S

[email protected] buildar icin bas vurmustum bilgilerim actigin konuda yaziyor burdan...

[email protected] buildar icin bas vurmustum bilgilerim actigin konuda yaziyor burdan ulasin veya profilime mesaj birakin
  10. S

spleef,pvp arena yapabilcek BUİLDER ARANIYOR VPS SERVER

tamam isterseniz burdan veya mesaj olarak atacagim bir email adresinden ulasabilirsiniz
  11. S

spleef,pvp arena yapabilcek BUİLDER ARANIYOR VPS SERVER

merhaba buyuk bir zevkle builderiniz olmak isterim yasim 15 minecrafti 2 yildir oynuyorum isterseniz test yapabilirsiniz svde bu arada redstone bilgim yuksek seviyededir :)