SametGuven kullanıcısının son içeriği

1. SametGuven

İstek Can Skript

Kanka Cahilliğime Ver Ben Yine Anlayamadım Daha Da Açıklayıcı Olabilirmisin ?
  2. SametGuven

İstek Can Skript

Nasıl Yani Anlayamadım :)
  3. SametGuven

İstek Can Skript

Arkadaşlar Sunucuda Bir Sistem Var Balkabağına Her Vuruş 1 Can Götürüyor Bu Sistemde Balkabağının Canı Sohbette Gösteriyor Bunu Balkabağının Canını Hologram Olarak Balkabağının Üstünde Nasıl Gösterebilirim Balkabağının Toplam 1000 Canı Var Her Vuruş 1 Can Götürüyor Böyle bir şey Ekledim Oldu Ama...
  4. SametGuven

Düzeltebilirmisiniz?

command /köylühediyem: trigger: if player has permission "skript.hediye": set {köylühediyealdi.%player%} to 1 execute console command "tm msg %player% {@köylühediyex}\n&b1 Adet Köylü Hediyek &7Veriliyor&8..." send "{@köylühediye} &b1 DemirSpawner...
  5. SametGuven

Yardım sorun nerede ?

Arkadaşlar Teşekkür Ederim Ben Hallettim
  6. SametGuven

İstek Büyücü

Teşekkür Ederim Ben Hallettim : )
  7. SametGuven

İstek Ücretli karşılığı olmak üzere harita yapan var mı?

Discord: Samet#1448 ekle Kendi Sunucumda Kullanmak İçin Yaptığım Bir Tane Atarım Sana Fotoğrafları Beğenirsen Alırsın
  8. SametGuven

İstek Skript Düzeltme

[18:09:50 ERROR]: [Skript] indentation error: expected 3 spaces, but found 4 spaces (oduncular birligi.sk, line 6: super.para') > [18:09:50 ERROR]: [Skript] indentation error: expected 3 spaces, but found 4 spaces (oduncular birligi.sk, line 7: madenciler.birligi') > [18:09:50 ERROR]: [Skript]...
  9. SametGuven

Yardım İstek Sanal para skript'i

Onu Chestcommands ile Yapman Daha Mantıklı Olur Ama İstersen Ekliyeylim O Skript in Baş Kısmına O on break of mossy cobblestone: yerine on break of lapis lazuli ore: chance of 90%: execute console command "krediver %player% 50" send "&7> &eLapis kazarken &a50 &eKredi...
  10. SametGuven

variables: {lapiskazma.%player%} = 0 {kredi2.%player%} = 0 on break of mossy cobblestone: if player has 96 mossy cobblestone: execute console command "krediver %player% 50" remove 96 mossy cobblestone from player execute console command "tm msg...
  11. SametGuven

Bi Yarım Saat Fln Bekle Halledip Atıyorum Hemen
  12. SametGuven

Market te Neler Olucağını Ve Sanal Para Nın İsmini Söylersen Sana Göre Bişeyler Yapabilirim ? Coin Kredi Vb Ne Olsun Adı ?
  13. SametGuven

İstek çok şey istiyom bakarmısın

Amin Amin Diğer Vip Sorunun Da Açıkca Yazarsan Yardımcı Olabilirim