Scrappers kullanıcısının son içeriği

1. Scrappers

Coin Plugin isteği Bi Bakarmısınız.

Selam arkadaşlar sizden bir plugin isticem. Minecraftda Mobları öldürdükmü coin vermesini istiyorum. yada maden de bi blok sayısını geçince de verebilir böyle bi plugin varmı yoksa skripdenmi yapıcağız. Yorumlarınız bekliyoum İyi forumlar.
  2. Scrappers

[PLUGİN İSTEĞİ] Plugin paketi arıyorum.

Survival Paketı İstiyorum Sürüm 1.12.2 ve 1.3 uyumlu bi plugın olsa yeterli olcaktır sanırım. farklı mataryler yada skriptler olursa mukemel olurdu ama :D
  3. Scrappers

[PLUGİN İSTEĞİ] Plugin paketi arıyorum.

Selamlar, iyi forumlar. Çok uzun bir süredir minecraft'a girmiyorum. Bu yaz arkadaşlar ile birlikte hem eski günleri hatırlayabileceğimiz hemde ufak da olsa bir gelir kaynağı elde etmek amacıyla sunucu açmaya karar verdik. Tabi bu oyundan habersiz kaldığımız süre boyunca sunucularda ne gibi...
  4. Scrappers

Rayn Survival Ortak Alımı.

Selamın aleykum kardeslerım. minecraft server kurmak için ortak arıyorm yaş 17+ üstü olursa iyi olur bana forumdan yaza bilir ciddi düşünenler yazsın. Teşekürler iyi forumlar
  5. Scrappers

Oyun Forumu: Ödüllü Çengel Bulmaca Etkinliği -4

herkese başarılar.
  6. Scrappers

Kardeşlerim Acil Konuya Bakarmısınız !!

Hemen Araştırıyorm.
  7. Scrappers

Kardeşlerim Acil Konuya Bakarmısınız !!

Bende yukardaki gibi Reklam hazılmak istiyorum. Nasıl hazırlayabilirim.Yada bir ismi cismi varmı. Yorumlarınızı Bekliyorum.
  8. Scrappers

En Sevdiğim 4 Texture Pack'i Paylaşıyorum. 1.12.2 | Forum Gamer

Arkadaşlar, öncelikle Texture Pack'in ne olduğunu bilmeyenler bir önceki konuma gidip öğrenebilir. ( Gitmek için tıkla ) Bu Texture Pack'lerin arasında blokları düzleştiren ( Kılıçların, kazmaların vs. şeklini değiştirmiyor ) adı da FPS Block olan FPS'inizi arttıran texture packler var. Ben ise...
  9. Scrappers

Minecraft Texture Pack ( Doku Paketi ) Nedir?

MİNECRAFT TEXTURE PACK ( DOKU PAKETİ ) NEDİR? Minecraft Texture Pack ( Doku Paketi ) : Her Minecraft kullanıcısının en az bir kere değiştirmek istediği bir şeydir. Genel olarak oyunun temasıdır diyebiliriz. Oyundaki ağacın şekli, creeper, zombie, red stone gibi her şeyin şekilini...
  10. Scrappers

KingCraft.batihost.com | Köylü ticaret,/kutual,kasalar,ve daha fazlası!| Adaletli bir sunucu! | PvP açılmıştır İYİ EĞLENCELER! |

Güzel Bi sunucuya benziyor hala giriş yapmadım ama bakalım. Başarılar
  11. Scrappers

Çekiliş Karnenizi Paylaşın, Sponsorluk Sizin Olsun!

Üniversiteye gidenler ?
  12. Scrappers

Survival serverde oynayacak arkadaşlar arıyorum.

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. %12 GELEN BİZİMLE OYNAYAN ARKADAŞAR İYİKİ VARSINIZ. Twitch kanalımı takip...
  13. Scrappers

(ÖZEL TEŞEKKÜR) Twitch Kanalım Buyurun !

Öncelikle selamlar arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum ( Minecraft Survival ) gerek kendim veya arkadaşlarım yeri geldiğindede sizlerle beraber oynuyorum. Oldukça eğlenceli geçen yayınlarımıza sizleride beklerim. %12 GELEN BİZİMLE OYNAYAN ARKADAŞAR İYİKİ VARSINIZ. Twitch kanalımı takip...