seco7241 kullanıcısının son içeriği

1. seco7241

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Lütfen o "güzel" Türkçenizle forum konumuzu baltalamayınız. Yine de sen yaşı büyük arkadaşa bu cümleyi özetleyeyim. Bu cümle bir misal cümlesidir. Yani diğer bir kullanıcının yorumuna eleştiri cümlesidir.
  2. seco7241

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

O zaman ülkemizde de mahkeme salonlarına gerek yok adam öldüreni biz de öldürelim. Neyse iyi forumlar.
  3. seco7241

Sunucumuzdaki çoğu sorunu her gece çözmekteyiz. Sunucumda rehberlik yetkisini hesap çalmaya yönelik kullanırsan kimsenin sana karşı saygısı olmaz. Konuyu uzatmanın manası yok. İyi forumlar!
  4. seco7241

Bilmiyorum dostum ben batihosttan almıştım. Zaten şu an bu haritaları kullanmadığımız için konu kilit iyi forumlar
  5. seco7241

4 sene önceki batihostun sağlamış olduğu haritanın görüntüleri tekrardan bakmanızda fayda var :)
  6. seco7241

Play.ShardOfCraft.Com > MINYON | Envoy Eventi | /adakit, /jackpot, /warp level, /scmarket, /ihale | | En İyi Adaya Kredi Ödülü! | YENI!

kral sadece skyblock 16 faction 16 :) toplamda 32 GB 2 oyun var :) iyi forumlar