SecretOfficial kullanıcısının son içeriği

1. SecretOfficial

Unturned Harita Eksik Obje Sorunları

Merhaba, Konumuz "Unturned Harita Eksik Obje Sorunları" bu sorunun nedeni oyunun yaptığı bir güncellemedir. Oyun boyutunu küçültmek için bazı haritalar sadece abone ile indirilebilir oldu ve bu nedenle silinen haritaların kendilerine özel objeleri workshopta eskiden oluşturulmuş haritalarda...
  2. SecretOfficial

Yeni Üyeyim Unturned Formuna Destek Için Geldim

Merhaba, öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum. Benim steam ismim GeceKurdu ve oyunda yaklaşık 2000 saatim var. Dediğiniz her şey doğrudur. Biz Secret topluluğu olarak dediğiniz düşüncedeyiz ve bunlardan kurtulmak için bu topluluğu kurduk. Daha önceden yapmış olduğumuz birçok roleplay...
  3. SecretOfficial

Sorunlarınızı özelden bildiriniz :tamam:

Sorunlarınızı özelden bildiriniz :tamam:
  4. SecretOfficial

Yeni Üyeyim Unturned Formuna Destek Için Geldim

Unturned sunucuları genel olarak zor sunuculardır biz Secret Official olarak Unturned formuna destek vermeye geldik Unturnedi insanlara sevdirecez Unturned sorunlarınızı özelden iltebilirsiniz teşekkürler. {UNTURNEDI YUCELTEN TOPLULUK} <SECRET>
  5. SecretOfficial

Unturned sunucumda modların aktif olmasına rağmen modlar çalışmıyor!

Öncelikle merhaba, ilk önce atölye öğelerinizin "Workshop/Content" Kısmında olduğundan emin olun. Eğer doğru yerindeyseler sunucunuzdaki logları kontrol etmenizi öneririm. Bulduğunuz hatalı dosyaları bularak tekrar yükleyin. Sorun sizin atölyenizdeki modun sıkıntılı olmasından kaynaklanıyorda...
  6. SecretOfficial

[TR] Real Emek [KIT-TPA-HOME] Unturned!

Unturned'de Emek Sunucularına desteğim sonsuz bir sorunuz sıkıntınız olursa lütfen yazın.
  7. SecretOfficial

KapitanRoleplay | Meslek | Mod | Kit | Özel Harita

Konunuzda resim vb. ilgi çekici şeyler kopyalanabilir ip eklemenizi tavsiye ederim.
  8. SecretOfficial

[TR] C|AS|NO RolePlay0 [35 Kişilik RolePlay Sunucu!] UNTURNED!

Sunucunuzun Unturned listesinde gözükmesi için 24 yapmanızı tavsiye ederim.
  9. SecretOfficial

[TR] Star Roleplay [Sistematik-RP-PVP] "Türkiyenin Tek Star Wars Sunucusu"

Sunucu gerçekten uğraşılarak yapılmış bir sunucu ve Türkiye`deki nadir kaliteli sunuculardan birisi Tebrik Ederim.
  10. SecretOfficial

MeymunnRoleplay | Meslek | Mod | Kit | Unturned

Merhaba sanırım sunucunuzu SagaNetwork'ten açmışsınız ordaki fiyatlar çok ucuz olduğu için birde emek sunucusu açmanızı öneririm. (Serverinize Kesinlikle uğrayacam)
  11. SecretOfficial

Önerebileceğiniz Hayatta Kalma Oyunu Var Mı ?

Öncelikle merhaba, son zamanlarda youtubede karşılaştığım Minecrafta benzeyen *Mini World* adlı oyunu önerebilirim Yeni ve ünlü bir oyun