sedatcan101010 kullanıcısının son içeriği

1. S

Play.MuzisyenCraft.com | Efsane Faction Zevki | 1.8 - 1.15 | Rütbe Sistemi | Her gün Event | /warp Anıtkabir Ata'ya en güzel mesaj yazana vip hediye.

Sunucu başarılı fakat, konu tasarımı geliştirilmeli. Yeni bilgisayarım geldiğinde sunucuya bakıcağım.
  2. S

Açılma Şansı Yarın Olan Sunucumuza Alım (Aternos Veya Pro Deil)

Hepinize Merhabalar. Biz 1 arkadaşımız ile sunucu açma işine girdik. Fakat yetkili alımına ihtiyaç duyduk herkes gibi. Herşeyi dcden öğrenebilirsiniz! https://**********/4WvPzg
  3. S

FarmNetwork Yetkili Alımları

Adınız : Sedat Yaşınız : 12 En son yetkili olduğunuz sunucu varsa sunucudan çıkış sebebiniz nedir? : Ben En Son Admindim batihostta. Provanasın deneme modu geldi ve bize tür değiştirmelisiniz dedi. Ben uydum fakat kurucu çok dik kafalı olduğu için ayrıldım. Hafta içi ve hafta sonu online olma...
  4. S

Mine Of Legends | 08.05.2020 DE AKTİF | Özgün Rütbeler | Yetenekler | Canavarlar Diyarı | 100+ Büyü | Airdrop | Kadim Eşyalar | Görevler | Maskeler |

Sunucuda Çok Büyük Bir Hata Var. Ara Sıra Oyunda pvp kapalı yerlerde ölüyoruz. Bunu ben de şu an yaşadım. Acilen düzeltilmesini dilerim
  5. S

Kurucu, Pluginer ve Admin hariç tüm alımlar.

Herkese merhabalar. Ben sunucunun admini. Sunucumuz yenilendi ve alımlara ihtiyaç duyduk. Sw ip: atlantikcraft.batihost.net
  6. S

RionNetwork Açıldı! play.rionnw.net

Ya ben web sitesine giriş yapamıyorum çünkü güvenlik hatası veriyor onu yapana kadar siteden kayıtı kapatabilir misiniz?
  7. S

Alım Vardır Detay İçin İçeri Bakmanız Önemlidir!

Mehrabalar Ben Sedat. Ben Sunucunun Adminiyim Fakat Birkaç Alımlara Bizimde İhtiyaç Oldu. Hemen Sunucudan Bahsedelim: 4-5 Gb Ram, Sponsor, Batihost ve Survival Sunucusudur. Alım Diyor İseniz Rehber var, mimarı kurucuya sorabilirsiniz fakat kurucu 3 gibi gelecek. Şu anlık Yetkililer: Kurucu...
  8. S

PLAY.URASYUM.COM | Efsane Faction! | Rütbe Kuponu | Jetonmarket | Özel Büyüler |

Konu Tasarımı Geliştirilebilir Sunucuya Geliceğim. Sağlıcakla Kal
  9. S

Factions Sunucu!!!!!!

Sevipte Kavuşamayan Güzel Fc Swye Çok Kişi var biliyorum ve bu onlar için. ip:Poligonw.batihost.net
  10. S

Kendine Mimarlıkta Çok Güveniyorsan İçeri Bak

Merhabalar Ben Sedat. Biz OPSKYBLOCK Sunucusu Açacağız. Mimarların Çok Fazla İyi Olması Lazım. Sw 1 Haftaya Açılıcaktır Fakat Alımlar Bugün Olup Muhtemelen Yarın Sunucu Açılıp Warplara Başlanıcaktır. Sunucu 4GB Olup YOGA'dan Alınıcaktır(alım formu vardır). Dc: https://**********/hY7bwB