Senna Network kullanıcısının son içeriği

1. Senna Network

SennaNetwork > [1.16x / 1.19x] < YENİ AÇILDI ⇝ Kaynak Paketi >Yükseltme >Özel Tarım >Senna Puan ve daha fazlası..

SennaNetwork aktif yönetim ekibiyle yenilenmiş paketleriyle size hizmet vermeye devam ediyor!
  2. Senna Network

Play.SennaNetwork.com ◂ SURVIVAL! | 1.8x/1.16x | Yeni Sezon | Gelişmiş Claim Sistemi | Evcil Hayvan | BattlePass

Merhabalar, Vds lere engel olamıyoruz. Buna birtek biz değil kimse engel olamaz. Hesap sınırı zaten mevcut.
  3. Senna Network

SennaNetwork > [1.16x / 1.19x] < YENİ AÇILDI ⇝ Kaynak Paketi >Yükseltme >Özel Tarım >Senna Puan ve daha fazlası..

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizleri aramızda gördüğümüz için çok mutluyuz.
  4. Senna Network

Play.SennaNetwork.com ◂ SURVIVAL! | 1.8x/1.16x | Yeni Sezon | Gelişmiş Claim Sistemi | Evcil Hayvan | BattlePass

Merhabalar, Dediğiniz gibi Deneme Yetkililer, ama aşırı derece de hata ile karşılaştıysanız bunu lütfen bize discord destek talebi üzerinden bildirin.
  5. Senna Network

:domuz:

:domuz:
  6. Senna Network

sennanetwork.com saçma sapan mute sebepleri

Yaptığınız şey çocukça davranmak. Sizin yüzünüzden diğer oyuncularda mute yemek zorunda değil. Boş uzatıyorsunuz ve yazdığınız şeyin bir küfür olduğunun farkındasınız herkes size belirtiyor. Talep açmadığınız sürece bu konuya bizim tarafımızdan cevap verilmeyecektir. İyi günler dilerim.
  7. Senna Network

Cevabımda düzenleme yaptım tekrar okuyun lütfen.
  8. Senna Network

Evet bir tek siz bilmiyorsunuz. Bunu yapan tek siz değilsiniz. Küfür edip, hile açıp açmadım yapmadım diyen birçok kişi var biz bunun veya dediğinizin doğru olup olmadığını bilemeyiz. Dediğim gibi geçerli bir kanıtınız, sebebiniz var ise susturmanızı kaldırabiliriz ama direkt olarak daha...