SeyhaNk222 kullanıcısının son içeriği

1. SeyhaNk222

Yıl oldu

zaman su gibi aktı 12 yaşımda burdan tanıştıgım arkadaşımla bedwars oynuyoduk şimdi 20 ye geldim
  2. SeyhaNk222

Ne oldu buralara?

bu forum benim gençligim adeta çok fazla vakit geçirirdim eskiden özellikle 12-13 yaşınd burdan arkadaş edinir bedwars,skywars, oynardık faction serverlerde klan evlerine çökerdik çok iyi günlerdi forumun azalması diye bir şey demek çok yalnış forum azalmadı 5-6 sene önce 13 yaşında olanlar şu an...
  3. SeyhaNk222

Metaverse Nedir?

metaverse coini tlm dir adamdır sandı 1 dolardan aldım ve paperhands lık yapıp sattım sonra 8.5 dolara gitti şimdiki portföyüm duraydı 20bin tl param olacaktı şimdi ne kadar var 2 bin tl bile deüil daldan dala atlayanın dal bi tarafına girer ama yukarda adminin yazdığı coinlerin hepsi şişe şişe...
  4. SeyhaNk222

Sizce artık Minecraft sunucusu açılır mı?

ne zaman çekmemiş he şimdi hatırladım ben senin mc projeni çalıp server açmıştım :)
  5. SeyhaNk222

bence bir royuna bel bağlayıp ticari olarak görmek çok aptalca bana göre para yatırıyım sunucu açıyım millet vip alsın zengin olayım 3 tanede skript atam ohh elon musk olma keyf adam yukarda 320 tl lik paketi almış hava atıyo :) görsel atmış bide yarısı bot aynı adamdan 3 tane var bakarsanız...
  6. SeyhaNk222

Kart Tasarımı

nft sandım bir an :D
  7. SeyhaNk222

Kart Tasarımı

cok gusel olmus eline salik
  8. SeyhaNk222

merhaba öncelikle 150-200 tl ile sunucu açılanların hepsi aynı demişsiniz küçümser gibi siz ne kadar kazanıyorsunuz aylık mesleğiniz ne merak ettim
  9. SeyhaNk222

her ay 100 tl -150 tl ödicek durumun varsa açarsın ama aynı sunucuysa yenilik yoksa kimse oynamaz zaten insanlar farklı sunucular istiyor farklı deneyimler edinmek istiyor zamanında tartarus craft 300-500 online çekiyordu
  10. SeyhaNk222

parayı veren düddüğü öttürür
  11. SeyhaNk222

En sevdiğiniz yemek ?

lahmacun
  12. SeyhaNk222

aboo kaç ay geçmiş yeni gördüm ha

aboo kaç ay geçmiş yeni gördüm ha
  13. SeyhaNk222

Lise 1 tutanak yedim sicilime işler mi?

ne giydin gittin okula çıplakmı gittinde tutanak tttu