Sezdolonoid400 kullanıcısının son içeriği

1. Sezdolonoid400

öyle mc sunucusu arayıp orada kafa dağıtmak için giriyim dedim de nolmuş bura

öyle mc sunucusu arayıp orada kafa dağıtmak için giriyim dedim de nolmuş bura
  2. Sezdolonoid400

as

as
  3. Sezdolonoid400

Hala hayattamısın la merak ettim :D good old days o günleri özlüyorum

Hala hayattamısın la merak ettim :D good old days o günleri özlüyorum
  4. Sezdolonoid400

ALfheimNetwork | MMORPG Sunucusu > KAPALI BETA alımları başladı !

Z0699, 6 yıldır oynuyorum
  5. Sezdolonoid400

TRSurvival GERİ DÖNDÜ ! ve Yetkili arıyor !

FORUM Adınız: Kaan Soyadınız: Uçar Yaşınız: 16 Tecrubeniz: 6 yıl oyun oynadım, 2 yıldır kodlama yapmaktayım. Daha önce yetkili oldunuz mu?: Oldum Hangi yetkiyi istiyorsunuz?(BUİLDER İSE YAPTIĞINIZ BİR BUİLDİN 3 RESMİ): Skripter, kodladığım bir sürü skript var forumdaki skriptler bölümünden...
  6. Sezdolonoid400

-CraftNetwork- Uzman Pluginer ve Skripter Alımı Var !

AD* Kaan SOYAD* Uçar SKYPE* facebook:kaan.e.ucar (fakat micim yok maalesef) YAŞ* 16 KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ* 6 KAÇ YILDIR PLUGİN KAVRAMINI BİLİYORSUNUZ?* 2 KAÇ YILDIR PLUGİNER VEYA SKRİPTER SINIZ* 2 (skripter olarak gireceğim) DENEYİMLERİNİZ* Eskiden SpyPVP denilen bir PVP sunucunda...
  7. Sezdolonoid400

3 ay fitness'la kaç kilo verilebilir?

Konuyu hortlatıyorum. 1. ayı bitirdim, yaklaşık 3.5 - 4 kilo civarı bir kilo kaybım oldu, kas geliştirmeye çok önem vermiyom ama yaptığım hareketler dolayısıyla kaslarım belirginleşti ve güçlendi tabi doğal olarak. Böyle devam etmelimiyim yoksa daha çok zorlamalımıyım?
  8. Sezdolonoid400

neden bu kızlardan nefret ediyom neredeyse hepsinin mantığı "gençken her haltı yiyim büyüyünce...

neden bu kızlardan nefret ediyom neredeyse hepsinin mantığı "gençken her haltı yiyim büyüyünce zengin koca bulup parasını yiyim" kendi menfaatlerinden başka birşeyi düşünmüyorlar çoğu tipe bakmıyom derken karizma ve tipten başka birşeye bakmıyolar
  9. Sezdolonoid400

gay de olmayacam bildiğin öyle tek takılcam

gay de olmayacam bildiğin öyle tek takılcam
  10. Sezdolonoid400

Bütün kızlardan nefret ediyorum...

Bütün kızlardan nefret ediyorum...
  11. Sezdolonoid400

Ben o kadar kestim denemez, ama alımı indirdim, günde ortalama 10-15 gram alıyorum.
  12. Sezdolonoid400

Yok ya o kafada değilim :D Abur cubur yiyorum ama az miktarda ve 2 günde 1 falan :D Baya iyiymiş seninki bir şey sormak istiyorum bu 5 kiloyu verirken özel bir beslenme programıyla mı hareket ettin yoksa sadece abur cubur ve yağ almayı mı kestin?
  13. Sezdolonoid400

Selam arkadaşlar, normalde böyle bir oyun konulu forumda böyle bir konu açmak tuhafıma gidiyor ama yine de burası konu dışı bölüm olduğu için bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz yaz geldi, öğrenciler tatile girdi ben de dahil. Benim tatilde yapabilecek birşeyim olmadığından ve kilomun...
  14. Sezdolonoid400

Blazerd MMORPG | Fantastik MMORPG | Zindanlar, Pazarlar, Klan Savaşları!

Gerçekten çok güzel bir sunucu olmuş, sistemler ve oynanış açısınından harika. Sunucunun açılmasını dört gözle bekliyorum.