Sheytan kullanıcısının son içeriği

1. S

Alım Bitti Konu kaldırılsın.

Skypeden detaylı olarak görüşürsek daha iyi olur hocam oscheyss
  2. S

Alım Bitti Konu kaldırılsın.

Komut bilgim ve türkçem gayet güzel kendimi güveniyorum yaşın 17 skype oscheyss telefon numaram : 0546 945 9110 Minecrafttı ilk betadan beri oynuyorum mail adresim [email protected] Facebook kullanmıyorum. Bi kaç kez server açtım o yüzden yönetim bilgim v.s iyi online saatim yüksek ancak...
  3. S

Builder Alımı

oscheyss Ekle görüşelim hocam
  4. S

Builder Araniyor!

İstek attım ederseniz detayları görüşelim.
  5. S

[ALIM]EfesNW Alımlarına Son Gaz Devam Ediyor!!!!!!!

Skypeden istek attım bakarsan sevinirim.
  6. S

[+17 Alım yapanlar içeri] Rehber Builder Pluginer ve Daha Fazlası için gir içeri

Merhabalar öncelikle konuma hoş geldiniz. Biraz kendimden bahsedeyim adım Murat Soyadım AKAY Samsun Meslek-i ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı (BTA) Lise 3. sınıf öğrencisiyim 17 yaşındayım kendimi kanıtlayabilirim whatsapp ve skype felan var. Her neyse konuya geçiyorum. :)...
  7. S

ARMA CRAFT > | Tank gibi Chat Koruyacak Rehber | Skript + Builder + Reklam + Youtuber | başvur...

AD SOYAD ; Murat AKAY YAŞ ; 17 ONLİNE SÜRE ; 4 - 5 saat. HİÇ BU GÖREVLERİ ÜSTLENDİNMİ ; Evet. SERVERİMİZE DAHA ÖNCE GİRDİNMİ ; Hayır. BUİLDER'SE ÖRNEK Bİ FOTO ; Bu zamana kadar hiç bi yerde foto atmadım yapılarımla alakalı atmamda, nede olsa bu devirde emek hırsızları çok. :) SKRİPT'SE ÖRNEK Bİ...
  8. S

Profesyonel Birini Arıyorsan Gir.

Öncelikle konumu dikkate aldığın için teşekkür ederim. Eğer alım yapıyor isen kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Murat soyadımı daha sonra veririm 17 yaşındayım Samsunda yaşıyorum. İngilizcem gayet iyi bunun için plugin çevirisi yapabilirim. Modern ve mediaval build yapabiliyorum. World edit ...
  9. S

Profesyonel Birini Arıyorsanız Girin.

Öncelikle konumu dikkate aldığın için teşekkür ederim. Eğer alım yapıyor isen kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Murat soyadımı daha sonra veririm 17 yaşındayım Samsunda yaşıyorum. İngilizcem gayet iyi bunun için plugin çevirisi yapabilirim. Modern ve mediaval build yapabiliyorum. World edit ...
  10. S

Reklamcı + Builder + Rehber Alımları Hemen Başvur !!!

Build Bilgisi: Modern mediaval build yapabilirim Yaptığınız maplardan bir kaç resim: Sıfırdan map yapabilirmisin ?: Tabi ki Komut Bilgisi: We Wg biliyorum ayrıyeten sunucu komutları admin komutları v.s biliyorum Yaş: 17 Skype: Skypeyi kullanmıyorum 0546 945 9110 whatsappdan görüşelim :)
  11. S

kingcraft.axitrbilisim.com:1154

Builder olurum yaşım 17 servere gelim ver yetkiyi denemeyi yapalım :)
  12. S

Builder <--- olanlar içeri up up ^^

Adı: Murat Soyadı: AKAY Yaşınız: 17 Minecraftda ne zamandır oyuncu: İlk betadan beri mincrafttayım Skype whatsapp gibi ortamları sürekli gözlermi: Sürekli değil ama mesaj geldikçe bakıyorum. Örnek Build: NOT : 2. YAPI TEXTURE PACK VARDI FORMATTAN SONRA PACKI TEKRAR BULAMADIM.
  13. S

RivenCraft.nitrado.net ve RivenCraft.minecraft.to

Ad: Murat Yaş : (en az 15): 17 Pluginler ile aranız: Çeviri yapabilirim ingilizcem iyidir ama yeniden plugin yapamam plugin hatalarından anlarım Javadan anlarmısınız : Bilgisayar bölümü okuyorum yani anlarım Skype Adresiniz : Kullanmıyorum telefon numaramı veririm Oyuncular İle Aranız ...
  14. S

ShogunCraft/1.7.2/WG ve WE'den anlayan PRO BUILDER ALIMI VARDIR +15/Ayrıntılar İçeride

Hmm peki. Serverdeki adım Nny müsait olduğunuz zaman bana o numaradan ulaşabilirsiniz. :)
  15. S

ShogunCraft/1.7.2/WG ve WE'den anlayan PRO BUILDER ALIMI VARDIR +15/Ayrıntılar İçeride

İsterseniz telefondan arayın görüşelim kısa olarak :)