Skyles kullanıcısının son içeriği

1. Skyles

:D

:D
  2. Skyles

Oyunlarda Görmediğimiz İlginç Easter Eggler

Denemediğim için bilmiyorum ama olabilir
  3. Skyles

Ekipmanım olsa sesli video yapıcam fakat olmadığı için şu an yapamıyoruz introm vardı ama hem biraz kötü olduğu için hem de bilgisayarı formatladığım için şu an yok.Teşekkürler :)
  4. Skyles

Dostum istediğin videoyu yaptım buyur bakabilirsin: https://www.youtube.com/watch?v=d-sT1lPwa28

Dostum istediğin videoyu yaptım buyur bakabilirsin: https://www.youtube.com/watch?v=d-sT1lPwa28
  5. Skyles

Merhaba arkadaşlar bugün "Oyunlarda Görmediğimiz İlginç Easter Eggler" videomla karşınızdayım. Videom hoşunuza gittiyse beğenip abone olabilirsiniz. İyi seyirler.
  6. Skyles

2. Dünya Olan Gezegen;Kepler-452b

Sorun olanda o :(
  7. Skyles

Başkası yaptıysa benim yapmama gerek yok çoğunlukla aynı olucaktır bilgiler ama yapabilirim.

Başkası yaptıysa benim yapmama gerek yok çoğunlukla aynı olucaktır bilgiler ama yapabilirim.
  8. Skyles

İleride yapabilirim öyle video ama fazla kişi izlemez sanki. :/

İleride yapabilirim öyle video ama fazla kişi izlemez sanki. :/
  9. Skyles

Teşekkürler dostum hatam için kusura bakma. :)
  10. Skyles

Hayır dostum bu gezegeni 2. dünya olarak adlandırılan nasa olduğu için öyle başlık yazdım ve kepler-452b diğer gezegenlere göre bizimkine en benzeyen gezegen olduğu için 2. dünya deniliyor. Bende de değişti.
  11. Skyles

Teşekkürler dostum ama bu gezegen daha 3 gün önce nasa tarafından açıklandığı için fazla bilgi yok o yüzden biraz kısa. :) Dostum bu 3 gün önce nasa tarafından açıklanan gezegen yani yeni bulunmuş. :) Haklısın dostum. :)
  12. Skyles

Merhaba arkadaşlar bugün "2. Dünya Olan Gezegen;Kepler-452b" adlı videomla tekrar karşınızdayım. Videomu beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı ve abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.
  13. Skyles

Bermuda Şeytan Üçgeni Hakkında 7 İlginç Teori

Ben bu şahıstan bakarak yapmadım dostum ama aynı kaynaktan yapmış olabiliriz.
  14. Skyles

Bermuda Şeytan Üçgeni Hakkında 7 İlginç Teori

Merhaba arkadaşlar "Bermuda Şeytan Üçgeni Hakkında 7 İlginç Teori" adlı videomla tekrar karşınızdayım. Videomu beğendiyseniz beğen tuşuna basıp abone olmayı unutmayın. Video hakkında bu konu altından tartışabiliriz. İyi seyirler.
  15. Skyles

Mısır Piramitleri Hakkında 12 Garip Bilgi

Çok cahil bi milletiz :(