SlashedSkull kullanıcısının son içeriği

1. SlashedSkull

konu kaldırılsın

Sunucunun gerek sistemleri gerekse dizaynları oldukça hoş. Umarım daha geniş bir minecraft kitlesine hitap eden bir sunucu hâline gelir.
  2. SlashedSkull

[ GİZEMLİ OYUNCU - play.GizemliOyuncu.com | SURVIVAL | Madenci l Mağaza l Levelli Fırın l Özel görevler l Hile Koruması l Özel Rütbe l Gelişmiş Güçle

Sunucunun açılışını merakla bekliyorum, umarım ki eski sezondaki gibi keyifli bir oyun deneyimini yaşatırsınız.
  3. SlashedSkull

fc.coleries.com > 12 Mart 2023'de açıldı! Harika sistemleriyle Coleries Faction tekrardan aktif!

Discord sunucunuza katılıp, sorunlarımızı ilettik. Ancak daha sonrasında discord sunucunuzdan yasaklandık. Herhangi bir küfür, hakaret ya da troll amacım dahil yoktu ve yapmadımda. Adalet anlayışınız buysa şimdiden oynayan kişilere geçmiş olsun. SlashedSkull#0080
  4. SlashedSkull

[ Play.RubyCraft.Network ] - [1.8-1.16] - OPSkyblock-EmekSky - HER GÜN EVENT - Görev Sistemi- BOSS - +50 ONLINE 34GB RAM - EMEKSKYBLOCK YENİ AÇILDI

Herhangi bir troll/uygunsuz davranışta bulunmadım. Bulunduğuma dair kanıtlarınızı mevcut talebime iletir misiniz? Arkadaşlarım ile sunucunuza gelip sorunlarımızı Admin ve Moderatörünüze ilettik. 04.00'a kadar sohbet ettik ve o esnada belirttiğim yetkililerinizde vardı. Herhangi bir kural ihlali...
  5. SlashedSkull

[ Play.RubyCraft.Network ] - [1.8-1.16] - OPSkyblock-EmekSky - HER GÜN EVENT - Görev Sistemi- BOSS - +50 ONLINE 34GB RAM - EMEKSKYBLOCK YENİ AÇILDI

Baya bir adaletli sunucuya benziyorsunuz. Sizden kaynaklı mıdır yoksa yetkililerinzden kaynaklı mıdır bilemem ancak açıklama sebebi dahil olmaksızın yasaklanıyorum. Eşitlik anlayışınıza hayran kaldım.
  6. SlashedSkull

Play.MortisCraft.Com > OPSkyblock | 1.8x/1.15x | Her gün Event | 0 LAG! | Yeni Açıldı - Herkese VIP /vipol

Yusuf klasiği ile bir sunucu daha patlayacak gibi geliyor. Başarılar dilerim...
  7. SlashedSkull

PLAY.HİSARNETWORK.COM | OpSkyBlock | YENİ AÇILDI | (1.8 - 1.15) | Otosat, Çiftlik, Jackpot, Rulet, Satış Çubuğu,

Güzel bir OP-SkyBlock sunucusuna benziyor. Açılınca ziyaret edeceğim.
  8. SlashedSkull

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

/Arsa eklentisi ile hem oyuncuların hemde yetkililerin işini kolaylaştırmış olduğunu düşünüyorum, başarılar dilerim.
  9. SlashedSkull

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Gerek haritalarıyla gerekde sistemleri ile Türkiye'deki en başarılı factions sunucularından biri olduğunu düşünüyorum. Umarım diledğiniz yerlerlere gelirsiniz, iyi forumlar.