Slausy kullanıcısının son içeriği

1. S

Tek Blok Skyblock Plugin Paketi 2021

Dediğim Gİbi Profesyonel Değilim
  2. S

Tek Blok Skyblock Plugin Paketi 2021

Selamlar Millet, Bugün sizlere Tek Blok Skyblock Plugin Paketi Yaptım Ama profesyonel değilim :/ Spawn Alıntıdır Menüler Örnek Alınmıştır
  3. S

Play.ROTEKING.Com | Kaliteli Faction | Düşük Ping | Rütbe Sistemi | Tamamen Türkçe | Beta Sürümü | Birbirinden Özel Sistemler >>ROTEKING<<

Kısaca Biz Farklı Bir Faction Tarzı Oluşturmayı Düşünüyoruz Aktiflik Sağlanırsa İse Skyblock ArenaPvP vb MiniGame'ler Açacağız Burada Yorgunluk Atabilirsiniz Discorda Gelip Aklınıza Gelen Fikirleri Söyleyebilirsiniz Sohbet Edebilirsiniz Şu gelse Şu Gelse Daha İyi Olur Gibisinden Mesajlar...
  4. S

RoteKing Network | Moderatör,Admin,Rehber,Mimar,Tasarımcı Her Yetkiden Arıyoruz

Selam Ben Behlül Yeni Bir Sunucu Açtım Ve Kendime Ekip Yani Dostlar Arıyorum Sunucumuzun Pluginlerini Ben Yapıyorum fakat Mimara Rehbere Tasarımcıya Youtubere Admine Moderatöre Ve Daha Birçok Yetkiliye İhtiyacım Var. Sunucu IP Play.RoteKing.Com Discordum: Slausy#4111 Eğer Bize Katılmak İstersen...
  5. S

Pluginer-Rehber-Moderator-Admin-Yönetici Olmak İstiyorum İçeri Gel

Adım Behlül 14 Yaşındayım Pluginlerle ilgileniyorum onun yanı sıra rehberlik moderatörlük adminlik vb bütün herşeyi yapabilirim nerdeyse bütün pluginleri bütün komutları bilirim aternos serverpro vb kabul etmiyorum Discord : Slausy#4111
  6. S

LifeTR Pluginer Builder Arıyoruz

Behlül Çakır 14 YAŞINDAYIM Slausy#4111
  7. S

| Moon Network Yetkili Kadrosunu Arıyor! | Şartlar İçeride | #Evdekal

Daha Önce Hiç Moderatörlük Yapmadım Ama Bütün Server Komutlarını Plugin Editlemeyi Photoshop Kullanımı Vb. birçok Şeyden Anlarım Alınabilme Şansım Varmı?
  8. S

Pluginer arananır

Slausy#4111 Ekle Yardım Edeyim
  9. S

Pluginer arananır

konuyu açıklarmısn ne serveri için plugin istiorsun