smt287 kullanıcısının son içeriği

1. smt287

Minecraft Türkiye 'nin Batihost'a Yaptığı Büyük Yanlış.

Hediye kullanmak için Keyubu'dan sunucu alan kişinin hazin sonu... VUR ULAN VUR :pala:
  2. smt287

Forumun ana sayfasında bulunan bölüm hakkında

Gamer 2.1 temasında forumun ana sayfasında bulunan bölüm: Bu bölüm diğer tema ile aynı şekilde olması daha iyi olmaz mı? veya temaya göre daha iyi bir stil giydirilebilir diye düşünüyorum. Bir tek bana mı itici geliyor?
  3. smt287

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Bizi takip etmenize sevindim Erkan bey :asık: Gece biraz ilerleyince herkese güzelce cevap vermeye başlıyorsunuz. Ayrıca konular hala duruyor, biz Xeon kullanmayacağız demedik. Kulaktan duyma laflar ile mesaj yazmayın üzülürüz.
  4. smt287

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Keyubu'nun şu anda Türkiye lokasyon'da i9 işlemcisi yok. Grafikte bulunan lokasyonu Almanya olarak değiştirmeniz iyi olacaktır.
  5. smt287

KEYUBU.COM - DDoS Koruması, Bot Koruması, Ücretsiz Reklam, Türkiye Lokasyon | Ryzen ve I9 Yeni Nesil Sunucular

Bu bir ifşa değildir, kendim keyubu çalışanı olarak her ay düzenli bir şekilde maaş alıyorum. Diğer çalışan arkadaşlar da sunucu karşılığında bu işi kabul etmiş ekip üyelerimizdir. Sonuçta yoldan birini zorla çekip bu iş yaptırılmıyor. Ek olarak tekrar belirtmek istiyorum bu bir ifşa değil...
  6. smt287

Yusuf Kemal - ***** Sahibi (Hai) Kimdir?

Stolk bey bu konuyuda görürsünüz inş :)
  7. smt287

evet kardeşim sen istedin diye açıyorum bi dk. geldi mi

evet kardeşim sen istedin diye açıyorum bi dk. geldi mi
  8. smt287

Ayıplı Ürünün İadesi Hakkında Detaylı Bilgi Bilen Arkadaşlar Bakabilir mi?

Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah iyi sonuçlanır. Şahsen benim bilgisayarımın 10 yıllık geçmişi var. Senin yaşadığın kadar sorun yaşamamışımdır.
  9. smt287

CSGO / EKLENTİ / İSTEK

http://www.mediafire.com/file/7uste66sybkpqxg/frmgmr_maxspeed.smx Buyrun hocam !dur ve !devam komutunu istediğiniz gibi yaptım. İyi forumlar.
  10. smt287

EROSENNIN Survival - 1.8.X | Rütbe | Yeni Orman | RTP | KASA | ve dahası! (oyna.EROSENNIN.net)

Zaman alır derken haritayı indirmeye mi çalışacaksın :) Yine de bekliyor olacağım.
  11. smt287

EROSENNIN Survival - 1.8.X | Rütbe | Yeni Orman | RTP | KASA | ve dahası! (oyna.EROSENNIN.net)

Gülesim geldi :) Senin olduğuna dair kanıtları at sunucuyu kapatayım :)
  12. smt287

Yılbaşı kasası kaldırıldı. Sunucumuza çok yakında yeni özellikler gelecektir. Takipte kalınız. İyi günler dileriz. Güncel!
  13. smt287

Sınavlar olduğu için pek ilgilenmiyorum kusura bakmayın. General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi