SneakySpyDa kullanıcısının son içeriği

1. SneakySpyDa

Win64 hakkında sorular

Çok yardım etmedi o.O
  2. SneakySpyDa

Farming simulator 2017 Sorum var!

şu an bulamaç tankeri aldım fakat nasıl dolduracağımı bilmiyorum. Yardım edin :D
  3. SneakySpyDa

Win64 hakkında sorular

Arkadaşlar ben çok uzun süredir 64 bit işletim sistemi kullanmadım. Hep 32 bitle hayatım geçti. Ve şu an 64 bit indiriyorum.Nası bi özellikleri olucak ayrıntılı anlatabilecek varmı?
  4. SneakySpyDa

Bilgisayar mavi ekran sorunu

++ Bilgiye gerek kalmadı. Bilgisayarım x64 taban destekliyor ve Inteldede Intel® Core™2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri Burdada Intel® 64 ‡Evet Yönerge Seti64-bit Desteklediğini söylüyor. Şimdi bana media x64 lazım.Peki x64 indirsem media şeysi...
  5. SneakySpyDa

Bilgisayar mavi ekran sorunu

Merhaba. Bilgisayarım o kadar yavaşladı ki crack space engineersdeki virüsü gördü diye bilgisayar mavi ekran yiyor. + BEN Bu windows 10 u yavaş ve eski bilgisayarlara önermiyorum. Bilgisayarınızı mahveder. Bilgisayarım 32 bit ve amd ekran kartı kullanıyorum ve bilgisayar açılırken ana ekranın...
  6. SneakySpyDa

Oyunlarda ram azaltma?

Herkeze merhaba. Bana küçük bir destek lazım. Ben Kerbal Space Program oynarken oyunum hep ramdan çöküyor! Grafikler en düşükte olmasına rağmen. Peki ben bu ramını aşırı azaltabilecek bir şey yapabilirmiyim(Örneğin 5 dkda crash yerden bundan sonra 10 dk falanda yemesi) +32 bit windows....
  7. SneakySpyDa

Haber 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun!

Teşekkürler. Sizinde geçmiş olan 19 Mayıs Atatürk Anma Gençlik Ve Spor Bayramınız kutlu olsun!
  8. SneakySpyDa

Minecraft MODLU oynayabilcek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar! Bana benimle oynayabilecek birileri lazım. Hamachili fakat hamachimde bi sorun var. Herneyse mod paketi çok güzel. 55 Tane mod var ve 32 bit bilgisayarınız olsun girersiniz! Gelmek isteyen varsa buraya yazsın ona göre mod paketi vb atıcam
  9. SneakySpyDa

Moddaki bir itemin craftlanmasını deyiştirmek?

Bana bir şey lazım. Minecraft bütün craftları 33 pistonuna göre ayarlamış. Buildcraft vb piston içeren HERŞEYI YAPAMIYORUM. Adam anlatıyor ama pek bir şey anlamıyorum. Bunu kısaca script hali kolaysa yapabilirmisin gerçekten çok lazım D:
  10. SneakySpyDa

Tavsiye istiyorum ! (Buildcraft)(Builder kişi önerilir)

Merhaba arkadaşlar. Hepimiz bilirki buildcraftta quarry 2 chunkluk yer kırıyor ve çok iğrenç bedrock görüntüsü ortaya çıkarıyor. Bundan yararlanmak için ne önerebilirsiniz?
  11. SneakySpyDa

Buildcraft crash.[ÇÖZÜLDÜ]

ICBM nin eski turretleri olsaydı güzel olurdu :(
  12. SneakySpyDa

Ben _Alecks_ ve hesabımı unutunca deyiştirmek zorunda kaldım :D Yeni hesabım bu!

Ben _Alecks_ ve hesabımı unutunca deyiştirmek zorunda kaldım :D Yeni hesabım bu!
  13. SneakySpyDa

Gece gündüz döngüsü hangi hızda durur? Fikri olan

AY Umrumuzda deyil :D full gündüz de iyi :D
  14. SneakySpyDa

Moddaki bir itemin craftlanmasını deyiştirmek?

Merhaba arkadaşlar bugün bir yardım lazım. MFFS (Modular force field shield) modu var ve en önemli itemi craftlanmıtor (Wiki sinde craftlanabileceğini söylüyor fakat IC2 ile herhangi bir ilişkisi yok) o itemin craftlanmasını deyiştirmem lazım bana yardımcı olabilcek codderimsi arkadaş varmı?
  15. SneakySpyDa

Gece gündüz döngüsü hangi hızda durur? Fikri olan

1. Sınırsız benzin 2. Hızlı bir uçak 3. Yürekli bi pilot 4. Uçak tutuyorsa hiç deneme. 5.SABIT bir hız 6.ERROR Bunlar varsa yapabilirsin + Dünyanın dönüş hızıyla aynı hızda gidicen. Bu kadar. Bunu gerçek hayat tarzında anlattım. 1526650972 + Bunu yapmaya meraklısan Kerbal Space Program adlı bir...