SpeddyAredas kullanıcısının son içeriği

1. SpeddyAredas

Yardım Roblox Studio VIP'lere silah verme

Merhaba, kodlar hazır zaten, sadece siz bana şu kodu yazın: Silahı verme. Laser Gun veren bir script kodu yazın ben oraya koyunca verecek zaten siz verecek kodu yazın yani viplere şunu yap kodları hazır verme kodu hazır değil, laser gun veren bir script kodu yazabilir misiniz? acil
  2. SpeddyAredas

Yardım Unreal Engine butona tıklayınca widget gizleme + mouse gizleme

Merhaba, Unreal Engine'de haritaya gönderdikten sonra imleci nasıl gizleyebilirim. Butona tıklayınca? Butona tıklama eventi 2 şeye bağlı olabilseydi yapardım ama öyle değil bunu nasıl yapacam?
  3. SpeddyAredas

Yardım Unreal Engine Event BeginPlay yok

Merhaba. Unreal Engine de Event begin play yok önce ue5 te gördüm sonra ue4e baktım onda da yoktu. Hiçbir sürümde yok. Event const4uct ve Event tick de çalışmıyor
  4. SpeddyAredas

Yardım Voicemod pro adam sesi nasıl yapılır?

Merhaba voicemod pro kullanıyorum nasıl büyük adam sesi yapabilirim?
  5. SpeddyAredas

Yardım Opera GX sıkıntısı

Merhaba, birkaç yıldır Opera GX kullanıyorum ve bugün PC'yi Mac bilgisayarı gibi gözükmesini yaptıktan sonra taskbarı üste almıştım opera gx'e girdim böyleydi: büyütülmüş ekran değil 2 kere basınca düzeliyor: açtığımda o halde olmasını istemiyorum, nasıl düzelteceğim?
  6. SpeddyAredas

SD Kart birleştirilemiyor Android 7.0

Merhaba, Android 7.0 bir telefonum var ve adb ile birleştirmeye çalışıyorum partition'dan sonra telefona bakıyorum hiçbir şey olmamış. SD Kartı birleştiremyorum
  7. SpeddyAredas

Telefon kapalıyken şarjı bitiyor.

Galaxy A7 2016
  8. SpeddyAredas

Telefon kapalıyken şarjı bitiyor.

Durum şöyle, telefonumu güç tuşuna basılı tutup kapat diyorum, birkaç saat kullanmıyorum. daha sonra yine basılı tutup açıyorum ya hani açılıyor. bakıyorum; şarj azalmış.
  9. SpeddyAredas

Telefonumda 5G internet bağlanmıyor

Tamam ama mobil veriyi de sıfırlayacak o ne
  10. SpeddyAredas

Hayır 2.4Gye bağlanıyor 5gye bağlanmıyor pc de bağlanıyor babamın telefonunda bağlanıyor bende bağlanmıyor
  11. SpeddyAredas

Merhaba, Samsung Galaxy A7 2016 bir telefonum var. İnternetin 2.4G olanına bağlanıyor ama 5gye bağlanmıyor.
  12. SpeddyAredas

Yardım HTML Butonu yanına kaydırma

Teşekkürler oldu ama bir sorun var, durdur butonu sağda. altına istiyorum.
  13. SpeddyAredas

Yardım HTML Butonu yanına kaydırma

Merhaba, HTML kodluyorum 4 buton var 2 tanesi ses çalıyor diğerleri onların altında sesi durduruyor. 2. butonu eklediğimde bu hale geldi: Sonra .css'den şu kodları girdim bu oldu: buttonn { float: left } Nasıl 2 butonu da yan yana, durdurma butonlarını da altlarına getirebilirim?v