sukemoxa

Viskim yakıt doldurdu beynim 'Yap şunu,' diye çığlık attı. Bu yüzden ayağa kalktım ve kasıklarımın gözetleme penceresinin önünde ve ortada olmasını sağladım. Kemerimi yavaşça açtım ve sonra kotumu çözdüm ve fermuarı aşağı kaydırdım. "Oh teşekkürler, bu çok daha iyi" dedim otururken.

Candy dudaklarını yaladı ve sonra bir yudum daha şarap aldı, sonra "Tamam. Paylaştım, sıran sende. Cindy'nin ne dediğini biliyorum, yani yalan söylemek yok. Sizce şimdiye kadar yaptığınız en müstehcen yer neresi? whoopee? Ve kıçımdan söyleme çünkü daha iyisini biliyorum. "

Neredeyse soruyu kaçırıyordum çünkü gömleğinin biraz daha açması için tezahürat ediyordum. Kayıttan yürütmeyi daha sonra tekrar izlediğimde, bu tam da birisinin dinlediğini ve izlediğini, ancak yalnızca sesi paylaştığını ve sessize alındığını gösteren küçük simgenin göründüğü yerdeydi. Kaçırdığıma şaşmamalı. Beyninde göğüsleri vardı, göğüsleri.

"Ohhhh. Bu zor bir soru. Dediğin gibi, toplum içinde oldukça ilkel ve dürüst. En ilginçlerinden biri, otomatik bir araba yıkamadan geçerken bana oral seks yapması için konuştuğum zamandı."

Candy, "Gerçekten mi? Kulağa çok garip geliyor. O zaman ayrıntılarla ilgili bir şeyler yapın. Bunu Bill ile denemem gerekebilir," dedi Candy, gözleri parlayarak ve hafif bir höpürtüyle başladı.

"Gece geç oldu" diye başladım. "Geçen yıl bir Noel partisinden dönüyorduk ve ikimiz de oldukça parçalanmıştık. Gerçekten araba kullanmamalıydım ama parti bir seks partisine dönüşecek gibi görünmeye başlamıştı ve Cindy gerçekten yapmadı kalmak istiyorum. Beş adam ona asılmıştı ve biri elini kalçalarının arasında gezdirip baş vermeyi sevip sevmediğini sormuştu. "

"Ooohhh!" Candy sözümü kestiğini söyledi. "Bayanları sıraya dizme konusunda ne yapıyordun?"

"Banyodan çıkarken iki bayan tarafından köşeye sıkıştırıldım. Birincisi elbisesinin üstünü indirdi ve göğüslerini yüzüme itti. İkincisi alçaldı ve sikimi çıkardı ve beni üflemeye başladı."

"Cindy bunu biliyor mu?" Candy tekrar araya girerek sordu.

"Aman Tanrım! O çıldırırdı. İkinci kadını sikimden çekmeyi başardım ve ilkinden geri çekildim ve o zaman Cindy ile gitme zamanının geldiğine karar verdim. Bu yüzden paltolarımızı aldık ve kurtulduk Bu yüzden gitmemem gereken bir zamanda araba kullanıyordum. Asfalt yollara çıkmadan önce aşağıya indiğimiz yol bir mil kadar asfaltlanmamıştı. Benzinim azaldı, bu yüzden bir benzin istasyonunda durduk ve arabamı gördüm tam bir karmaşa oldu. Otomatik bir araba yıkama olduğu ortaya çıktı, bu yüzden lüks bir yıkama ve gaz aldım. Hâlâ açık ve sarhoştum ve Cindy aynı şekildeydi, bu yüzden araba yıkama başladığında, bir durulama yaptı ve birdenbire dünyadan kopardık. Cindy küçük siyah pullu elbiselerinden birini giymişti ve sütyen çizgilerini sevmediği için ahlaksızdı. Eğildim ve göğüslerinden birini çıkardım ve meme ucunu yuvarlamaya baktı ve elimi tokatlamadı o sadece inledi, bu yüzden kendimi açtım ve horozumu çıkardım ve kendimi okşamaya başladım. baktı ve dudaklarını yaladı sonra kaydırdı ve dudaklarını horozumun etrafına sardı. Biraz karanlık olması muhtemelen iyi bir şeydi çünkü beni ağzına sokarken, yağ çubuğunda ruj gördüm. "

"Yağ çubuğundaki ruj mu?" Candy gülmeye başladı, "Ah banyo oral seksinden. Bu güzel bir söz. Sanırım onu çalacağım." Bir yudum daha şarap aldı ve güzel göğüslerini kameranın tam görüntüsüne maruz bırakarak yukarıdan kaymasına izin verdi.

"Evet, utanç verici olabilirdi. Eve gittiğimizde ve soyunduğumda, aletime baktı ve üzerine ruj sürdüğü için özür diledi. Gerçekten sarhoştu ve yıkamaya çalıştı. Ona bırakmasını söyledim ve sonra bir yerde kedi sularının çıkaracağını okuduğumu söyledi. O elbiseyi çıkardı ve yatağa uzandı ve bana ruju sikip atmamı söyledi. "

"Bu çok histerik," dedi Candy gülerek. "Ama seni araba yıkamada indirdi mi?"

"Evet," dedim, "Son durulama ile fön arasında bir yerde, oral seksini kirletti ve yükümü ağzına üfledim."

"Yuttu mu?" Candy kocaman bir gülümsemeyle sordu.

Başımı salladım. "İstemedi ama tüküreceği yer yoktu."

Şaraptan bir yudum daha alırken, "Onun için iyi. Bill'in ağzıma geldiği zamanki hissi ve tadı seviyorum," dedi. Bir kadeh viski daha çektim ve gerçekten hissetmeye başlayabildim. Uğultuluyordum. Candy de oraya gitmiş olmalı. Göğüslerine dair bir his uyandırmaya başladı ve sonra iki eline uzandı ve meme uçlarını çekmeye başladı.
Doğum günü
22 Ocak 1987 (Yaş: 37)
Web sitesi
https://hotmyfreecams.com
Oyun adı
sukemoxa