TeknoNetwork kullanıcısının son içeriği

1. TeknoNetwork

TeknoNetwork | Faction | Bosslar | Rütbeler | Görevler | Edit

2-3 sistem ekledim tasarıma eklemedim sistemleri kalanı serverde iyi forumlar...
  2. TeknoNetwork

Ram 6GB Olarak Güncellendi!, Forum En Kısa Zamanda Güncellenecektir
  3. TeknoNetwork

Discord Sunucumuzdan bana bildiriniz hangi kiti alamıyordunuz.
  4. TeknoNetwork

Yardım VipZero Plugininin Rütbe Sorunu

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Peki İkiside Aynı İse Hangisi Daha İyidir VipZero Mu PixelVip mi
  5. TeknoNetwork

Deneyeceğim Peki Bu Sorun Kalkarmı Ortadan ?
  6. TeknoNetwork

o zaman rütbeli kişiler vip aldığında bitince otomtik eski rankına nasıl dönecek ?
  7. TeknoNetwork

Merhaba, Vip Zero Plugininde Rütbeleri Nasıl Ayarlayabilirim? Yani Oyuncu "rütbe1" Rütbesindeyken vipi bitince rütbe1 e geçecek "rütbe2" deyse rütbe2 ye geçecek ranklı faction sunucusu
  8. TeknoNetwork

Yardım Essentials Mute HATASI!

Merhaba Az Önce Pluginleri Tek Tek Araştırdım Özellikle advancedban pluginine baktım Silğp Tekrar Yükledim Ve Denedim Çalıştı Sorun Essentialsta Değil Advancedban pluginde imiş ilginiz için teşekkürler sorun çözülmüştür konu kilit.
  9. TeknoNetwork

yaptım düzelmedi essentialsıda güncelledim buyrun messagez.properties dosyam; #X-Generator: crowdin.net #version: 2.17.2.0 # Single quotes have to be doubled: '' # by: action=\u00A75* {0} \u00A75{1} addedToAccount=\u00A7a{0} Hesabiniza Eklendi. addedToOthersAccount=\u00A7a{0} Hesabina Eklendi...
  10. TeknoNetwork

Sorun Çözülmedi Maalesef Aynı Hayatı /ban Yazınca Veriyor Acil Yardım Ederseniz Sevinirim
  11. TeknoNetwork

Tamamdır Dostum Ben Skript İle Sorunu Çözdüm Desteğin İçin Teşekkür Ederim https://forum.gamer.com.tr/konu/konu-hakkinda.446244/ Şu Konuya El Atarmısın Bir de Sana Zahmet Olmazsa
  12. TeknoNetwork

BU MESSAGE.YML DOSYASI NEREDE ESSENTİALS.JAR'IN İÇİDENMİDİR ? ORDAKİ MESSAGES.PROPERTİES ONDAN SORUYORUM
  13. TeknoNetwork

"/mute" Yazdığımda Bu Hatayı Alıyorum Bi El Atarmısınız?