ankaly kullanıcısının son içeriği

1. ankaly

hayda yaşıyoruz demek

hayda yaşıyoruz demek
  2. ankaly

Yardım Minecraft 1.8.9 Craft edilemeyen ve işlevi olmayan bir item var mı?

Merhaba, 1.8.9 sürümünün itemlerine buradan ulaşabilirsiniz. Eğer seçeceğiniz özel itemin craft edilememesini ve herhangi bir işlevi olmasını istemiyorsanız, (örn. Faction sunucusu kurdunuz ve lapis warpında paraya dönüştürülebilir bir item oluşturmak istiyorsunuz.) seçeceğiniz eşyaya renkli...
  3. ankaly

En Popüler Minecraft Mod Paketleri ve En İyi Minecraft Modları

Öncelikle söylediklerinizde haklısınız, burada Tekkit, Hexxit ve CrazyCraft 4 gibi popüler mod paketlerinden de bahsedebilirdim, yine aynı şekilde modlardan bahsetmek gerekirse elbette bu modların yerini dolduracak başka modlar mevcut. Burada araştırmamı "curseforge.com" üzerinden yaptım, toplam...
  4. ankaly

En Popüler Minecraft Mod Paketleri ve En İyi Minecraft Modları

En Popüler Minecraft Mod Paketleri ve En İyi Minecraft Modları Herkese selam! Bugün sizler için en popüler Minecraft mod paketleri ve en iyi Minecraft modlarını derledik. İyi okumalar! Oyun tarihine altın damgasını vurmuş ender oyunlardan birisi olan Minecraft, açık kaynaklı, elverişli Java...
  5. ankaly

Cyberpunk 2077 Hakkında Bilinenler

Cyberpunk 2077 Hakkında Bilinenler Herkese selam! Bugün Cyberpunk 2077 hakkında bilinenleri sizler için derledik. İyi okumalar! Oyun dünyasının başyapıt eserlerinden birisi olarak kabul edilen ve filmlere kitaplara adeta konu olan The Witcher serisinin mimari yapımcısı Polonya merkezli CD...
  6. ankaly

Valorant 1.09 Yama Notları

Aslında burada Reyna'ya nerf değil buff geldi diyebilirim çünkü bir Reyna main olarak söylüyorum, önceden İmparatoriçe yeteneği silahların recoil pattern'ını ciddi anlamda etkiliyordu, her ne kadar hızlı ateş etmek iyi olsa da round boyunca Vandal'ı normal bir şekilde kullanmaya alıştıktan sonra...
  7. ankaly

Valorant 1.09 Yama Notları

Valorant 1.09 Yama Notları Kanlı cephelerden herkese selamlar! Bugün, Valorant 1.09 yama notlarını konuşuyoruz! Atlamalı zıplamalı Operator kullanan oyuncular öyle görünüyor ki biz oyuncuların yanı sıra geliştiricilerin de canını sıkmakla beraber oyunun dengesini tehdit ediyor. Bir dizi...
  8. ankaly

Microsoft Flight Simulator 2020 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator 2020 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Herkese selamlar! Bugün havacılık tutkunlarının merakla beklediği MFS 2020'nin fiyatı ve sistem gereksinimleri hakkında konuşacağız! En iyi, en gerçekçi ve en çok sevilen simülatör serilerinden biri olarak kabul gören ve çok...
  9. ankaly

Rust Fps Arttırma

Rust Fps Arttırma Herkese selam! Bugün güzelim popüler oyunlarımızdan birisi olan Rust'ta nasıl fps artırılır, bunu konuşacağız! Facepunch Studios'un adeta göz bebeği olan ve hayatta kalma tarzı oyunlar ile haşır neşir olan oyuncuların hayatında en az bir kere deneyimlediği oyundur Rust...
  10. ankaly

Valorant Crosshair Ayarlama

Valorant Crosshair Ayarlama Oyun severler, konuya hoşgeldiniz! Bugünkü eğitim konusunda sizlere Valorant'ta crosshair nasıl ayarlanır, bunu öğreteceğim. Bir diğer tabirle nişangah olarak bildiğimiz crosshair, First Person Shooter - FPS oyunlarının olmazsa olmazlarından birisi. CS:GO'da...
  11. ankaly

LoL Şampiyonları - Master Yi

LoL Master Yi Wuju üstadının önderliğindeki konumuza hoşgeldiniz. Bugün, üstad Yi şampiyonumuzu tanıtıyoruz. Oyunun eski şampiyonlarından birisi olan Yi, oyuncuların tabiriyle "Q herosu" lakabıyla anılan bir isim. Nitekim, usta oyuncunun elinde adeta kıyma makinesi dönüşen Master Yi...
  12. ankaly

ne ölmesi bayılmışım

ne ölmesi bayılmışım
  13. ankaly

Yardım Premiumuma giremiyorum

Oturum açıp destek talebi oluşturmanız ve sorununuzu anlatmanız yeterli olacaktır :1:
  14. ankaly

Yardım Premiumuma giremiyorum

Selam. Öncelikle, eğer üst üste birden fazla giriş denemesinde bulunduysan hesap kısa süreliğine bloke olmuş olabilir, 1 saat bekleyip yeni bir denemede bulunman yeterli olacaktır. Eğer bunlara rağmen şifreni doğru yazdığını düşünüyorsan ama yine de hesabına giriş yapamadıysan, resmi site...
  15. ankaly

CS:GO Kan Silme Kodu

CS:GO Kan Silme Kodu Herkese selam sevgili Counter sevenler! Bugünkü konumuzda CS:GO'da kan, mermi, grafiti, hasar kalıntılarını silebilmeniz için sizlere bu konuda rehberlik yapacağım. Öncelikle bu olayı biraz açıklayalım. Bu kod yararlı bir fonksiyona sahip ve uygulanması gereken bir komut...