>>TheLegend<< kullanıcısının son içeriği

1. >>TheLegend<<

İndirim SON SÖZ Plugin 1.0

Son ayların en çok var olup olmadığı sorulan, yoksa da devamlı yaptınız mı diye spam attıran o meşhur son söz eklentisi. Sınırsız son söz oluşturabilir, istediğiniz koşullarda (oyuncu rütbe atladığında, para karşılığında, nasıl hayal edebiliyorsanız) oyuncuya son söz tanımlayabilirsiniz. Aşağıda...
  2. >>TheLegend<<

İndirim Gelişmiş Süreli Fly Plugin - Tamamen menülü, otomatik fly süresi satışı, pratik ve yeni nesil 1.0

Haftada bir defa "süreli fly arıyorum" diye konusu açılan, en çok var mı yok mu diye sorulan pluginlerin arasında ilk 5'e girebilecek kadar popüler bir sistem. O yüzden bu ürünü yaparken baştan savma olmasın istedik, özenli ve düzgün olsun istedik. Sunucunuzda her yerde kullanabilmeniz için de...
  3. >>TheLegend<<

https://mc-marketi.com/

https://mc-marketi.com/
  4. >>TheLegend<<

minecraftpluginpaketi.com

minecraftpluginpaketi.com
  5. >>TheLegend<<

Sohbet-Gardiyani v4 - Oyuncularınız küfür edince, otomatik olarak özür dilesin! - Spam, Küfür, Caps, Reklam Korumaları - Videolu!

Bu eklenti sohbeti düzenlemez veya formatında bir değişiklik yapmaz ve farklı bir eklenti gerektirmez, yalnızca küfür, caps, flood, spam veya reklam ve türevi korumalar sağlar. Sohbet düzen/format düzenlemeleri de getirebilirdim ancak amacına aykırı olduğu için eklemedim fakat dilerseniz...
  6. >>TheLegend<<

THELEGEND < Nirvana Serisi > FACTIONS Plugin Paketi - Klan Görevleri/Klan Savaşları/Klan Yükseltme/Liderlik Bölgesi/Rütbeli Hammadde/Lapis/Görevler...

Tek bir tane adamın 1000'e yakın müşteri varsa, 15 kişilik ekibin de 50 tane varsa bir bildikleri vardır diye tahmin ediyorum
  7. >>TheLegend<<

THELEGEND < Nirvana Serisi > FACTIONS Plugin Paketi - Klan Görevleri/Klan Savaşları/Klan Yükseltme/Liderlik Bölgesi/Rütbeli Hammadde/Lapis/Görevler...

Optimizasyon meselesini zaten yalnızca küçük ekiplere yaptırırlar çünkü diğerleri başkalarının paketlerine dokunmazlar prensip olarak. Ayrıca benim paketlerim sizin anladığınız türden tamamen skript veya chestcommands, deluxemenus gibi mini araçlar ile yapılmaz çok daha komplikedir, amaca...
  8. >>TheLegend<<

Sen de o gruptaydın ama her nerede idin neyle meşguldun beni ilgilendirmez. Takımının sahibi gelip bu yorumu yapıyor orada. Şu piyasada işini hiç kimseye salça olmadan, işini gücünü düzgün yapan millete bulaşmayan bir tek beni görürsün çünkü artık çoluk çocukla uğraşacak yaşı geçtim.
  9. >>TheLegend<<

Arkadaşın iki dakika dürüst oldu ve öyle bir mesaj gönderdi kimsenin bir role bürünmesine gerek yok karşımda. Sende o arkadaşının gösterdiği düzgün karakterin, erdemin ve dürüstlüğün yarısını gösterebilsen şu an özür diliyordun. Senin çok vaktin olabilir uğraşmakla ancak bende o kadar yok...
  10. >>TheLegend<<

Biraz daha zekanızı kullanabilirseniz zaten bu ürünün Nirvana Serisi'nin yani aynı serinin farklı bir oyun versiyonu olduğunu düşünebilirdiniz yani zaten amaç diğeri ile neredeyse birebir olması fakat farklı oyunlar oynatmasıdır, ancak ne yapalım elimizde olan bu kadar. Rica ediyorum bilmeden...
  11. >>TheLegend<<

1. Nirvana Serisi'ni mükemmelleştirmek amacıyla özel olarak yapılmış birçok özel plugin! 2. Baştan sona sunucu sağlığınız için özel olarak üretilen performans iyileştirmeleri! 3. Yüksek oyuncu sayısında bile, tüm bu özelliklere ve görselliğe rağmen muhteşem TPS değerleri! 4. Tüm eklentiler ve...
  12. >>TheLegend<<

THELEGEND Nirvana Serisi SKYBLOCK Plugin Paketi ߷ Biz daha iyisini yapana kadar, EN İYİ SKYBLOK paketi bu! 99+ özellik!

Merhaba, şimdi kim olduğunuzu bilmiyorum ama desteğimin bazen yavaş olabildiği doğru, eğer ki son günler içerisinde istediyseniz eğer 30 iş günü gerektiren fransızca-ingilizce çeviriyi yeni bitirdim, ikinci üniversitemin finallerine girdim finallerimi bitirir bitirmez de ilk uçakla istanbula...
  13. >>TheLegend<<

Tanıtım THELEGEND - Özel (Java)Plugin Yapımı - Hayal ettiğin her şey gerçek olabilir! Sen nasıl hayal ediyor

Fiyatlandırma: "Özel" işlerin hiçbirinde belirli bir tarife olamaz çünkü her müşterinin istediği proje birbirinden doğal olarak farklı oluyor aynı şekilde de bunun yapım süresi ve teslim süresi de duruma göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak; özel işlerin fiyatı doğal olarak diğer ürünlere göre...
  14. >>TheLegend<<

İndirim THELEGEND - Tek Blok, SKYBLOCK!

Bu eklenti @>>TheLegend<< tarafından, kendi müşterilerinin isteği üzerine kodlanmıştır Son zamanlarda böyle bir mod çıkmış ve bana gelen çok fazla istek doğrultusunda, videolarda ne gözüküyorsa aynısını plugin şeklinde yazdım, tüm sunucularda kullanılabilir, her birine eklenebilir...