ThePizm'in en iyi cevapları

1. ThePizm

İstek Aternos Sunucuma Nasıl Login Sistemi Eklerim

Discorddan ekle yardımcı olayım. ThePizm#1222
  2. ThePizm

Yardım Authme+kit

Buyur şöyle basit bir skript yaptım, [/spawnayarla] komutu kullanırsan olduğun yerde spawn yerini ayarlar, [/ilkbaslangicayarla] komutunu kullanırsan oyuncu ilk girdiğinde nerde başlayacağını ayarlarsın. options: sunucu: &7[ &3ThePizm &7] #Kendine göre ayarlayabilirsin. command...
  3. ThePizm

Yardım Arsalarda hunileri nasıl kapatabilirim?

Şöyle bir skript ile yapabilirsin; on place of hopper: if world is "thepizm": #Arsa dünyanın ismini yaz "thepizm" yerine. cancel event
  4. ThePizm

İstek /admin skripti

Fazla dikkatli yapmadım ama çalışıcağından eminim, admin modunun kapanmasını eklemedim, isterseniz eklerim, istediğinizden bunu anladım umarım yardımcı olur. command /admin: permission: admin.sk permission message: &c&lADMIN &8> &3Yetkin yok. trigger: set...
  5. ThePizm

Yardım Konsol Türkçe Karakter Hatası !

Konsoluna; [ -Duser.language=en -Duser.region=EN -Dfile.encoding=UTF-8 ] ekler misin yok ise.
  6. ThePizm

lobi sıra bekleme

Aslında hep konu açıp sormak yerine; Kendin araştırsan hem öğrenmiş olursun hemde anında bulursun. Neyse, pluginler;
  7. ThePizm

Yardım Bu skrpt Nİye Çalışmıyor ?

Merhaba, Skript 'ti reloadlarken veren hatayı biraz incelesen aslında çözebilirdin. Hatasız hali; options: p: &3Coin &8> on first join: if {coin.%player%} isn't set: set {coin.%player%} to "0" command /coin [<text>] [<player>] [<number>]: trigger: if arg 1...