Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

TheThyke 'in en son etkinliği

• TheThyke
    Spigot.yml messages: whitelist: Bu kısmı istediğin gibi degiştirebilirsin.
  • TheThyke
    Consoleden ; whitelist on oyun içinden yapmak için; /whitelist on ikisinden birini yazman yeterli. sadece whitelist'e alınan kişiler girebilir Birini whitelist'e almak için /whitelist add <isim>
  • TheThyke
    TheThyke, bu mesajı beğendi.
    Müşterinin ucuza aldığı ürünün beklediğinden daha güzel çıkıp bana yazması, benim için yeter, tanımlamak ona kalmış.
  • TheThyke
    TheThyke , Tabela Ench Plugini başlıklı konuya cevap yazdı.
    yıllardır bu plugini kullanırım tavsiye ederim. https://dev.bukkit.org/projects/enchantsign-shop Fakat pluginin bir bugu var o bugu da önlemek için bu skripti kullanmanız gerekli. on sign edit: if line 1 is "&6[enchant]": cancel...
  • TheThyke
    TheThyke, bu mesajı beğendi.
    Bir şeyleri birilerinden beklemeye devam ettiğin sürece, kazık yemeye de devam edeceksin.
  • TheThyke
    TheThyke , İstek paket alındı konu kapatılsın başlıklı konuya cevap yazdı.
    @BaranArslanMRJ Piyasadaki görüp görebilecegin en iyi survival plugin paketi bu arkadaşın elinde tavsiye ederim.
  • TheThyke
    TheThyke , bu insanlar nereye reklam yapacak? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Yazdığımı okuduğuma emin misin? eminsen çok üzücü cümlede anlam konusunu tekrar et derim.
  • TheThyke
    TheThyke , bu insanlar nereye reklam yapacak? başlıklı konuya cevap yazdı.
    burası minecraft forumu olarak bilindi keşke forum.minecraft olarak o bölüm kalsaydı böyle kitle kaybedilir benim düşünceme göre rakip sitelerinize hit kazandırıyorsunuz 5 6 yıldan fazladır zaten sabit forumlar var ne bileyim knight online için...