iTaner kullanıcısının son içeriği

1. iTaner

İstek Tamir kitabının basılmasını engelleme

Merhabalar Tamir kitabının örs üzerinden basılmasını engellemek istiyorum Skripter veya javacı arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Kullandığım sürüm: 1.16
  2. iTaner

Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

Nereden araştırdın acaba kardeşim :D yeniakitten falan mı ben sabifde okuyorum dersimize giren prof hoca doğuştan diyor ama sen bilirsin brom
  3. iTaner

Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

Dostum bu ilgiyle alakalı bir şey değil bu doğuştan gelen bir şey sen nasıl kadınlara ilgi duyarak doğuyorsan hormonların buna göre şekillenmişse o da ona göre doğuyor kendi seçimi değil yani
  4. iTaner

Yardım TPS Sorunu

Anladım aynı sorunu ben batihost ryzen 9 unda yaşadım. Sanırım ryzen 9 larda genel bir sorun timings off yapınca düzelyordu ( işlemci ile ne alakası var diyeceksiniz ama garip bir sorun )
  5. iTaner

Yardım TPS Sorunu

Batihost ryzen 9 makinasına mı geçtin?
  6. iTaner

Yardım TPS Sorunu

Plugman pluginini silip tekrardan dener misin
  7. iTaner

Yardım mineacrft sabit 60 fps veriyor

Bilgisayarında ekran kartı yok ama gta 5 i rahatça oynayabiliyorsun? Vsnyc kapalı galiba emin değilim diyecegine baksan kapalı mı açık mı daha iyi olmaz mı
  8. iTaner

Yardım [Çözüldü] Lucky Perms Sorunu

Tab plugini kullanarak yapabilirsin.
  9. iTaner

Yardım Survival Sunucu Genel Plugin Destek

https://www.spigotmc.org/resources/cmi-270-commands-insane-kits-portals-essentials-economy-mysql-sqlite-much-more.3742/ BU Plugin var fakat Essentialsı yeni sürümüne güncellerseniz ve configi baştan editlerseniz neredeyse komutların %60 %70ini kapatıp açabiliyorsunuz. Bu Biraz daha sizin...
  10. iTaner

Yardım Sunucuya girince server kapanıyor ama başka bir hesaptan girince kapanmıyor

Loglarını atabilir misin kapandıktan sonraki.
  11. iTaner

Yardım Npc lerle Baltop Sıralaması Koyma

Hayır bunu yapamayabilir bu kadar söyleneceksen hiç yardımcı olma brom yardımcı oluş şeklin hiç hoş değil
  12. iTaner

İstek Claim Plugin Önerisi

GriefPrevention plugini işini görür