They001 kullanıcısının son içeriği

1. They001

Diş Ağrısı!

Ağrı kesici ile geçmiyorsa mutlaka bir hekime görünün. İlaçların faydasından çok zararı olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım. Her ne için olursa olsun uyuşturucu maddeleri hekim gözetimi olmadan kullanmayın. Forumdan gelen yorumlarla hareket etmezseniz birkaç yıl fazla yaşarsınız diye...
  2. They001

IKnow e-mail virüsü hk.

Evet aylardır bana hiç zarar vermediğinden ve şifrelerimi değiştirmediklerinden sahte olduğunu biliyordum. Bitdefender kurup taratacağım yine olursa konuyu güncellerim. Teşekkürler.
  3. They001

IKnow e-mail virüsü hk.

Bu virüs IKnow adıyla şifrelerimi bana mail olarak atıyor ve tehdit ediyor. Aylardır bir yere her kayıt olduğumda mail atıyormuş. Sağ olsun unuttuğum Facebook şifremi IKnow geçmişine bakarak bulmuş oldum. Şaka bir yana bu virüsü bilgisayarımdan kaldırmak istiyorum. Malwarebytes ile taratıyorum...
  4. They001

Yardım Dünyanın En Büyük Mod Paketi

Sıradan kullanıcıların 6-8 GB arası ram zorlayan mod paketlerinden başka hiçbir şey tercih etmemesinden kaynaklı üreticiler hiç büyük paketler çıkarmıyor hocam. Bazı Youtuberlar kendileri için derledikleri ağır paketleri paylaşmadan video çekerek sunuyor. Bu durumda siz bir tane derleyip...
  5. They001

Minecraft Radyasyon Plugini

JMPlugins kendi sayfasında görsel eklememiş ama siz kendiniz bir sunucu kurup test edebilir birkaç görsel koyabilirdiniz. Böylece konunuz daha zengin olabilir.
  6. They001

Biri tamamıyla yerli mi dedi ? #TamamıylaÖzgünSunucu #YerliÜrün #MilliTeknoloji

Yerli milli falan gördüm okumadan konuya daldım. Beklentim bir çeşit robot falandı. Sunucu çıktı, başarılar dilerim ziyaretinize gelirim.
  7. They001

Megas XLR yok?

Eskiden çok sevdiğim çizgi filmin ne Türkçesini ne de İngilizcesini bulabiliyorum. Bölümleri düzenli halde bulunan bir site var mı? İlk iki bölümü buldum ve izledim. Youtube de 2şer dakikalık paylaşmışlar.
  8. They001

Mario Kart Tour

Gelmedi mi? gelmiş olması lazım, ön kayıt yaptırmıştım bildirim gelmişti bir bak istersen. Hiç heyecanlı değilim ama enfes görünüyor indirip deneyeceğim.
  9. They001

Speedcube ve yurtdışı ödeme hk.

Türkiye'de hız küpü satmıyorlar. Kübirik yavaş dönüyor ve sıkça patlıyor. Rubik's orjinal olmasına ve çok pahalı olmasına ramen işlevsiz. Son birkaç günümü speedcube için araştırmaya verdim ve birçok site buldum. Sorun şu ki; küplerin pahalı olmasının yanı sıra kargo ücreti küp fiyatının tamı...
  10. They001

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 3

Sesiniz temiz gelmiyor. Yani boğuk ve alçak sesle konuşuyorsunuz. Muhabbetiniz oldukça keyifli, sarıyor. Takipteyim başarılar. :tamam:
  11. They001

Haronken Towny Wars Dünya Haritası - Altın Ekonomi - McMMO - Dünya Savaşı!

Sonunda açıldı. Gireyim de çocuklar okuldayken oynayayım. :tamam:
  12. They001

bu insanlar nereye reklam yapacak?

Tamam da tema güncellendi. Yani sende mi yenisine geçsen ha? Orda da böyle işaretleyip atsan işe yarayabilir.
  13. They001

Miting forumdan kalıcı olarak uzaklaş(mıyor)um*

Tam forumda ilerleme kırıntısı gördüğümüz dönemde de gidilmez reis.
  14. They001

bu insanlar nereye reklam yapacak?

Yallah Minecraftistan'a..