ThreeDc kullanıcısının son içeriği

1. ThreeDc

[ᵐᵐᵒʳᵖᵍ] Minecraft Metin2 Edition Server

Başarılar dilerim sağlam proje
  2. ThreeDc

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Uzun zamandan sonra ilk kez kaliteli bir sunucu görüyorum, umarım beni yanıltmaz başarılar şimdiden
  3. ThreeDc

6 Yıl Ne Ara Geçti?

Foruma uzun bir aradan sonra tekrar girdim, böyle eskilerin olduğu bir bölüm açılması çok iyi olmuş insan duygulanıyor :D
  4. ThreeDc

Eskiler, Masadan Ayrılan Dostlar

Ah anılar gerçekten :)
  5. ThreeDc

MythicMobs Güncel ve Detaylı Anlatım

Foruma ara verdiğim için videolu anlatımı yapmadım, eğer müsait olursam haftasonu eklemeye çalışırım
  6. ThreeDc

Minebomb | Maden Bombası - Lapis Kazmak Artık Daha Zevkli (Türkçe Config)

Zaten plugindeki amaç kozmetik gibi düşün oyuncular için çeşitlilik oluyor :) Bomba fırlatmak daha zevkli geliyor kasa içeriği çıkmış oluyor Dediğin gibi bir kazma yapmak oyunun düzenini bozabileceği için çoğu kişi tarafından tercih edileceğini sanmıyorum
  7. ThreeDc

Sıkıntı yaşamadım çok fazla lag problemi yaratmıyor
  8. ThreeDc

Son zamanlarda popüler olan ve çok büyük bir marifetmiş gibi bazı sunucuların övüne övüne sunduğu maden bombası plugini sizin için tanıtacağım Plugin Ne İşe Yarar ? Plugin sayesinde enderpearl,egg gibi itemleri bombaya çevirebilirsiniz ve warp lapiste kullanabilirsiniz oyuncularınız artık...
  9. ThreeDc

Videolu anlatım yükleyeceğim onlar için, yorumun içinde teşekkür ederim
  10. ThreeDc

Minecraft Sunucusu Açıcağım

Kardeşim daha ne yapıcağını belirtmemişsin seni farklı kılacak ne aklındaki ne dökmemişsin bağış toplamayı bekliyorsun :D ilginç
  11. ThreeDc

Yardım Multiverse Core Scoreboard

Multiverse içindeki dosyaları kaydet yeni multiverse plugininde kullan
  12. ThreeDc

Yardım Çıkış Mesajı Sorunu

Giriş - çıkış mesajı veren skriptlerinizi veya pluginlerinizi temizleyin daha sonra yukarıdakine benzer bir skript kullanın
  13. ThreeDc

Yardım Authme connection pool bağlantı sorunu

Mysql bilgilerinizi doğru girdiğinize emin misiniz ?
  14. ThreeDc

İstek npc ile ışınlanma

Citiziens CMD pluginini yükleyip dener misin Tıkla Plugini kurduktan sonra /npc sel /npcmd add komut (komutu / olmadan yaz) Eğer olmazsa veya sürümün 1.10'dan aşğıdaysa başka bir plugin önereceğim Tıkla /npc sel /npc cmdadd komut (yine / olmadan)
  15. ThreeDc

MythicMobs çoğu sunucu için özelliklede faction ve rpg sunucular için vazgeçilmezdir. Yıllardır sürüyle yeni alternatif pluginler çıksada mythicmobs halen daha en detaylısı ve kontrolün tamamen sizde olduğu bir plugindir bu yüzden çoğu kaliteli sunucu için vazgeçilmezdir. Spigotta 2 adet...