TorkauL kullanıcısının son içeriği

1. TorkauL

Farklı forumlardan veya açmış olduğum sunuculardan olabilir

Farklı forumlardan veya açmış olduğum sunuculardan olabilir
  2. TorkauL

Olsun bakalım :)

Olsun bakalım :)
  3. TorkauL

[Kaldırıldı] Reaper Project - Hayallerinizden Var olacak Gerçekler...

TorkauL Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Reaper Project - Hayallerinizden Var olacak Gerçekler... - Eklenti Paketi, Java Hizmeti ve dahası..! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  4. TorkauL

İstek SURVİVAL Paketi istiyorum lütfen açıklamayı okuyun

Merhaba, discord üzerinden istek gönderdim Discord adresim : 〆∣∣ Bora#3169
  5. TorkauL

İstek Acil Faction paketi+map lazım bütçe açıklamada!

Discord üzerinden istek gönderdim. Discord Adresim : 〆∣∣ Bora#3169
  6. TorkauL

Her Zaman Daha İyisine ! Hazır Mapli - Hazır Sistemli Yeni Nesil **Saltanat Faction** Yarı OP - Emek Faction Plugin Paketi

Tekrar atar mısınız, veya direkt yazabilirsiniz hesabı özel mesajlara açtım.
  7. TorkauL

Her Zaman Daha İyisine ! Hazır Mapli - Hazır Sistemli Yeni Nesil **Saltanat Faction** Yarı OP - Emek Faction Plugin Paketi

Uygun fiyata kişiye özel paket yapıyoruz discord üzerinden ulaşın Bora Berkay#1433
  8. TorkauL

MC.VALORTY.ONLINE Skyblock Zevkini Sonuna Kadar Yaşa ! İSTOP - BALTOP BOŞ

Güzel dilekleriniz için teşekkürler
  9. TorkauL

Paket fiyatı kısa süreliğine 50tl ye düşürüldü ! Alımlar için discord : Bora Berkay#1433
  10. TorkauL

MC.VALORTY.ONLINE Skyblock Zevkini Sonuna Kadar Yaşa ! İSTOP - BALTOP BOŞ

Merhaba Minecraft Türkiye Ahalisi ! Sunucumuzun açılış tarihi 13.05.2020 Saat 16:30 olarak belirlenmiştir. Açılışta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız :) MC.VALORTY.ONLINE / WWW.VALORTY.ONLINE Tanıtıma buyrun;
  11. TorkauL

Alpha Project ┃ Üstün Performans Serisi ▫ Faction Eklenti Paketi

Taklitler aslını yüceltir her zaman için. Kullanabilirsin sorun yok ben senin kullanıp kullanmamana laf etmedim sadece övünebileceğin bir şey değil onun farkına varmanı istiyorum.
  12. TorkauL

Alpha Project ┃ Üstün Performans Serisi ▫ Faction Eklenti Paketi

Sesimi çıkartmayayım diyorum da ırk sistemi bana ait emirhan en azından 0.2 kalp yerine 0.3 falan yapsaydın da farkı olsaydı birebir geçirmeseydin aynısını :) . Her yere yazıp durma şunu komik duruma düşüyosun.
  13. TorkauL

Ram değil ramden daha çok işlemciye önem verilmeli. Görüşünüz için teşekkürler :)
  14. TorkauL

İstek Kaliteli Emek Skyblock Paketi Arıyorum.

Discorddan ekleyin bütçenize uygun bir şekilde paket hazırlayabilirim. Discord: Bora Berkay#1433