TrakyaLee kullanıcısının son içeriği

1. TrakyaLee

Discord.js | ip komutu | ip-ayarla, ip-sıfırla, ip komutları | Konuya gir!

Merhaba, arkadaşlar bugün sizlere yapmış olduğum Discord bot komutunu paylaşacağım. Komutun ismi ip şu şekilde kullanılıyor. Prefixiniz ile birlikte ip yazıyorsunuz. Örnek kullanım: l!ip bu komutu yazınca gönderilecek mesajı ayarlamak için prefixiniz ile birlikle ip-ayarla yazıyorsunuz. Örnek...
  2. TrakyaLee

Discord Çizgi Rengi

const embed = new Discord.RichEmbed() .setColor("RED") .setDescription("Mesajın") message.channel.send(embed) //message'de hata verirse msg olarak değiştir.
  3. TrakyaLee

Anket Gamer Görüş & Öneri Formu

Vantoxic(Arda)'ya katılıyorum.
  4. TrakyaLee

Ben wittyarcher yeni üyeyim!

Aramıza hoş geldin dostum. :)
  5. TrakyaLee

Usta Mimar , Mimar Arayanlar İçeri!

Merhaba, Emin konunu yanlış yere açmış bulunmaktasın Buraya tıklayarak açman gereken yere gidebilirsin, iyi günler dilerim :)
  6. TrakyaLee

World Edit Kullanımı / WorldEdit Detaylı Kullanım Rehberi

Gayet başarılı ve bilgilendirici bir konu olmuş eline sağlık.
  7. TrakyaLee

Topluluk Ürünü Discord2FA

Merhaba, @EylexLive konunu rapor et ve ayın plugini olabilir yaz yetkililer gerekli işlemi yapacaktır.
  8. TrakyaLee

Çekiliş Korona'dan evde olmaktan bıktınız mı? gamer.com.tr özel çekiliş

Çekilişe katılıyorum, Gorona'ya garşı tedbir aldım
  9. TrakyaLee

Minecraft Çakma Lobi Skripti

Merhaba, böyle yazmak yerine sağ üst kısmından üç noktaya basınız. Oradan kod seçeneğinine tıklayın ve skriptinizi oraya yazın. İyi günler.
  10. TrakyaLee

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

Başarılı bir skript. Ellerine sağlık
  11. TrakyaLee

Arşiv.

Sistemleriniz klasik kalmış, haritalarınız geliştirilmeli, bunları yaptıktan sonra Türkiye'nin en iyi survival sunucusu olacağınızı düşünüyorum. Başarılar... ^^