Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

troyage kullanıcısının son içeriği

1. troyage

Osmanlı Survival | 1.12x | [AÇILIŞ: Pazartesi 18:00] | Hiçbir yerde görmediğiniz sistemler | Muhtarlık Sistemi,Binek Sistemi,Köle Sistemi | [+80]

Sunucu sistemleri yerinde olmuş sadece kafam şuna takıldı Sunucu açılmadı daha ama +80 yazıyor başlıkta online rekorumu yoksa slot sayısımı
  2. troyage

Türkiye'de şu an Tek Prison-Factions Tarzı Sunucu Henüz Betada [play.epiklava.com]

Doğru ama oyuncuların bilgisi yok şuana kadar kimse prison ne duymamış :-
  3. troyage

Türkiye'de şu an Tek Prison-Factions Tarzı Sunucu Henüz Betada [play.epiklava.com]

klasik mi bilemem Türkiye de yok bu türde varsa da ben göremedim
  4. troyage

28 ADET MADEN ORMAN ARSALAR 100 ADET BÜYÜ SAYAÇLI KAZMA SIRT ÇANTASI
  5. troyage

KasabaCraft | mc.KasabaCraft.com | 1.12.2 Survival | Rütbe Sistemi, PvP Arenalar, Koth, Çılgın Kasalar, Sanal Market

EpikLava sunucumdaki sistemleri bir bir kopyalayıp edinmiş sanırım plugin listemi gördün quest bile aynı oyuncularım bu sunucuda ne işi var reklamlardan bıktım üstelik haksız ban atıyosun Haksızlık!!!
  6. troyage

Dostum bir bilgim yok gerçekten mahçup oldum sunucum için arkadaş yapmıştı böyle çalıntı...

Dostum bir bilgim yok gerçekten mahçup oldum sunucum için arkadaş yapmıştı böyle çalıntı olduğunu bilmiyorudum bilgilendirdiğin için teşekkür ederim
  7. troyage

Minecraft Avsanetwork.tk 16gb ram hub server ımız için web site scripti satın alıcaz

50 tl fiyat biçtiysen bulamazsın ama spigotta ücretsiz website scriptleri vae baya kaliteli bak derim
  8. troyage

Harita derken kanıtlarmısın skript derken kanıtlarmısın

Harita derken kanıtlarmısın skript derken kanıtlarmısın
  9. troyage

[Kaldırıldı] Skyblock spawn

troyage Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Skyblock spawn - Skyblock sunucularına özel Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  10. troyage

Minecraft Gelişmiş Faction Plugini, Klan

türkçesi varmı
  11. troyage

REBORN PROJECT | Satış Platformu | Tasarım & Mimari & Skript & Discord Bot & Plugin Paketi | +300 Üye

Ben "berbat" tasarım göremiyorum açıkcası özgün bir konu tasarım başarılar dilerim forumda
  12. troyage

[ Mc.Poligon.Network ] - [1.12.2 - 1.15.2] SIFIRLANMA YOK! - 0 LAG - KLAN - HER GÜN EVENT! I7 Almanya Lokasyon ile Sabit Ping Değeri

Sistemler gayet iyi ve yenilikçi fakat ağır eklentiler var makine iyi demekki :)