TumuBurada kullanıcısının son içeriği

1. TumuBurada

Hayda Ben neden dün WhatsApp ve İnstagram'a Giremediğimi Daha Yeni Anladım. [ATTACH]

Hayda Ben neden dün WhatsApp ve İnstagram'a Giremediğimi Daha Yeni Anladım.
  2. TumuBurada

Bil bakalım tahmin et :)

Bil bakalım tahmin et :)
  3. TumuBurada

JavaProject Dolandırıcılığı - Mücahit Aktaş Sorunsalı - mucosgrin#0001 - 735200443017330728

Evet. Bence @Java Project adlı Takımın Yaptığı Başka Dolandırıcılık Hikayeleri Çıkacak Sanırım.
  4. TumuBurada

Bedava Discord Nitro

Epic Games Sonunda Bunu da Yaptı :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  5. TumuBurada

Güncelleme Minecraft 1.17 Sürümü 8 Haziranda Çıkıyor! 1.17 Sürümündeki Yenilikler, Dağlar ve Mağralar Güncellemesi Detayları & Daha Fazlası!

Şu anda attığım tarih 8 Haziran 2021.Minecaft 1.17 Caves&Cliffs Part 1 Çıkmıştır.Minecraft Sevenlere Hayırlı Uğurlu Olsun.
  6. TumuBurada

Yardım Yardım!! CraftRise Launcher Açılmıyor

İlk önce Merhaba.Eğer Hemen Oyun Donmuyorsa Hemen ESC'ye Basıp Üst Kısımdan Mod Ayarlarına Basıp Direk Çıkan Yerden En Son Sayfaya Gelin Ve Dans Modunu ile Gerçekçi Hareketleri Kapatın. İyi Günler.
  7. TumuBurada

Forum Oyunu Kelimelik

Lüzum
  8. TumuBurada

Yardım Minecraft Oyuncunun Yazdığı Komutu Göstermeme

Selamlar Minecraft'ta Oyuncunun Yazdığı Komutun Chat'te Çıkmamasını İstiyorum. Komut Nedir Acaba? (Tek Oyunculuda)
  9. TumuBurada

Vay vay vay Kategori Destekçisi Görüyorum

Vay vay vay Kategori Destekçisi Görüyorum
  10. TumuBurada

Balowing#6123 Komedisi

@Neels Ayrıntıyı Farkettin mı Bilmiyorum ama "Allah Allah" Tersten Yazmış Birazcık Daha Gülesim Geldim
  11. TumuBurada

A buneeeee [ATTACH]

A buneeeee
  12. TumuBurada

Onaylı Tanıtım Minecraft Üzerinden Sesli Konuşma & Discord Bağlantısı - Minecord Plugin Tanıtımı

Bu Konuyu Görünce Bir Anda Craftrise'ın Çok Yakında mı Bilmem Getireceği Oyun İçi Konuşma Özelliği Aklıma Geldi.:vız: