TurKLee kullanıcısının son içeriği

1. TurKLee

[FearlessMC] / [7/24 Online] / [Kapanma Riski Yok] / [8GB Ram & 250 Slot]

Merhaba Arkadaşlar! Canınız Sıkılıyor Ve Boş Zamanlarınızda Server Arayıp Güzel Düzgün Bir Server Bulamıyor musunuz? İşte FearlessMC Tam Size Göre! Normal Bir Factions Servere Ek Olarak Pluginlerimiz: BouncyBeds (Yatakta Zıplayarak Bulutlara Uçun!) Efekt (Arkanızdan Efektler Çıkartın!)...
  2. TurKLee

Arşive Alırmısınız Eski Konu.

Arşive Alırmısınız Eski Konu.
  3. TurKLee

Youtube Kanalıma Destek Olurmusunuz, Lütfen! Kanal İsmi: TurkPlays

http://www.youtube.com/channel/UC-cs8pHrl6OLJOvh1f9FiFg Arkadaşlar Abone Olursanız Çok Çok Çok Teşekkürler..
  4. TurKLee

Faction Kişi Hilemi Tartışması

6. saniyede sekmiyorve 2. saniyede.
  5. TurKLee

Faction Kişi Hilemi Tartışması

Arkadaşlar bir faction serverde hackerin videosunu çektim ama kurucu hack değil diyor Hack mı ? Söylerseniz Teşekkürler!
  6. TurKLee

evet :d

evet :d
  7. TurKLee

NewSurvival AhmtGuny'nin Yan Çarlarına, Ailesine İtem, Edit Yardımı ve VIP Verdiginin Kaniti !

Bana Önceden Fotosunu Bile Attı Nitrado Hesabında 1650TL Var Mc yi 9 - 12 yaş arası oynuyor yoğunlukla. Küçücük Çocukları Kazıkladı. BurakCATAL in Çarı Hacklendi 30 TL Den 250 Vipler Sattı Hackleyen Kişi Diyorlar... Bence Onuda Hacklendi Deyip Kendileri Satmıştır Dava Açtık Diyorlar Bide :D
  8. TurKLee

NewSurvival AhmtGuny'nin Yan Çarlarına, Ailesine İtem, Edit Yardımı ve VIP Verdiginin Kaniti !

@FinalFantasy Ailesine Vip Verip Küçük Çocukları 250TL Lik Viplere Özendirmekten, Sunucu Sıfırlamaktan, Hep Edit Vermekten Bahsediyorum. Adam 2 de 1 Serveri Sıfırlıyor Hep Vipler Güçlü Oluyor.
  9. TurKLee

movement0mesajını silmedi silemiyor artık sorun yok skypesini çekip de atarım.http://i.hizliresim.com/8EkBB7.jpg Al Buyur.
  10. TurKLee

Evet, Bu Adi Tüm Herkesi Kandırıp Vip Sattı, Küçük Çocukları Yeni Özelliklere Özendirip Bile Vip Sattı İkide bir Serveri Kapattı Açtı Emek Hırsızlıgı Yaptı. 2 de 1 Spawnı Değiştirdi. Birde Ailesine Yardım Edip Kendisine Yan Çar Açıyor. O Serverde 7/24 Oynuyordum. Pişmanım... Kanıt ...
  11. TurKLee

<GoldenCraft> <Faction><EnchliKitap Satış><Boss><Level Satış><1.7.2> GoldenCraft.nitrado.net

Sunucu Süper Ama Yeni Bosslar Gelip Onlardanda P5 - P6 (Dikenler siz) Düşerse Çok İyi Olur ^_^
  12. TurKLee

CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

Oo knk Coşturmusun :D
  13. TurKLee

Manga34 S.a.

Manga34 S.a.
  14. TurKLee

ben .s.s

ben .s.s