umutseku2 kullanıcısının son içeriği

1. umutseku2

yardım ! nfs mw 2005

oyun orijinal ve oyuna giriyorum her yarışta resimdeki gibi harita skor tablosu ve ibre yarım gözüküyor çözünürlük ayarlarıyla oynadım bir şey değişmedi nasıl yapacağım bilmiyorum lütfen yardım edin.
  2. umutseku2

Yardım nfs mw 2005

evet gördüğünüz gibi oyun tam ekranda ama harita skor tablosu hız göstergesi yarım olarak gösteriyor oyun içinde de böyle bunu düzeltmenin yolu nedir ?
  3. umutseku2

Yardım mod tavsiyesi

açıkçası ilk önce 1.14 sürümünde başlayacaktım ama 1.7.10 kadar mod olmadığını düşündüm ama 1.7.10 için modlara bakarken cidden fazla mod olduğunu gördüm yeni sürümler için geçelim o zaman teşekkürler dostum
  4. umutseku2

Yardım mod tavsiyesi

evet öncelikle bir mod paketi kuruyorum içinde 67 tane mod birikti ama çoğu ya küçük ya fazla işe yaramayan kısa modlar çoğu teknik modu indirdim (mekanism bc ve ic2 galacticraft gibi) ama hala mod paketinde bir amaçsızlık var bir hedef yok bir şey yok ve belli bir süreden sonra gerçekten...
  5. umutseku2

Yardım industrial craft 2 experimental

teşekkür ederim dostum göz atacağım
  6. umutseku2

Yardım industrial craft 2 experimental

industrial craft 2 experimental modunda 1.7.10 sürümünde oynuyorum refined iron ingot yapaıyorum her türlü fırında ıron ingot ısıtmama rağmen olmuyor (modu kendi wikisinden indirdim)
  7. umutseku2

Yardım minecraft forge 6/7 finishing up hatası

biraz geç oldu galiba ama 8 gb ram var bilgisayarda 6 gb sini minecrafta verdim sürüm 1.7.10
  8. umutseku2

sanırım galacicraft eklentisi olan extra planets modu sıkıntılı ya çok büyük ya da bozuk 6 mod kaldırdım (extra planets hala içindeydi) olmadı extra planets kalktı oyun da açıldı
  9. umutseku2

8gb ram kullanmama rağmen olmadı galiba bazı modları silmek gerek
  10. umutseku2

8 gb ramim var 6 gb sini kullanıyorum 8 gb sini kullanırsam sıkıntı çıkarırmı acaba ?
  11. umutseku2

latest a bunlar vardı
  12. umutseku2

ahh kusura bakmayın benim hatam ilk defa forumlardan yardım alıyorum yeni yeni
  13. umutseku2

olmadı yüklenilen dosya uzantısı sıkıntı çıkarıyor latest ı atamıyorum
  14. umutseku2

tabii ki biraz bekleyin
  15. umutseku2

aynı hata devam ediyor yeni kappatım