uok825 kullanıcısının son içeriği

1. U

Sunucu Bağlanamama Sorunu

Kapalı Zaten
  2. U

Arada oluyordu böyle ama makine değiştirince düzeliyordu yada reset atınca ama oda olmuyor açılması gereken port falan varda benmi unutuyorum ? firewall gelen kurallarada tcp udp yide ekliyorum ama bi nane olmuyor
  3. U

İletişime geçebileceğim bir hosting değil. Ne gibi şey yazmalıyım ? Daha önce kurduğumda böyle bir sıkıntı olmuyordu. Kapalı
  4. U

Sunucu açıyoruz vds üzerinden Ubuntu 18.04 dede W10 ve W8 üzerinden de deniyorum ama sıkıntı server açık ip adresini biliyorum minecrafta girip sunucu ipsini giriyorum ama sunucu bulamıyor yardım lütfen yardım !!!!!!
  5. U

CraftRazzers - SkyBlock - 1.8.X - 1.11.X Lagsız TR Lokasyon - play.craftrazzers.tk

Sunucu IP: play.craftrazzers.tk Sunucu sürümü: 1.8.x - 1.11.x Sunucu türü: SKYBLOCK Sunucu kapasitesi: 80 Kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye Sunucu Sitesi : craftrazzers.mc.tc | | KURUCU - YETKILILER UTKU OMER KILIC - uok825 MUZAFFER BALCI - kingmuzo | | ALIMLAR YOUTUBER VE REHBER ALIMLARI MEVCUTTUR...
  6. U

CRAFTRAZZERS - SKYBLOCK - 1.8.X - 1.11.X LAGSIZ TR LOKASYON - PLAY.CRAFTRAZZERS.TK

:D :D :D YARATICI İSİM İÇİN KOYDUK XD
  7. U

CRAFTRAZZERS - SKYBLOCK - 1.8.X - 1.11.X LAGSIZ TR LOKASYON - PLAY.CRAFTRAZZERS.TK

Sunucu IP: play.craftrazzers.tk Sunucu sürümü: 1.8.x - 1.11.x Sunucu türü: SKYBLOCK Sunucu kapasitesi: 80 Kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye Sunucu Sitesi : craftrazzers.mc.tc | | KURUCU - YETKILILER UTKU OMER KILIC - uok825 MUZAFFER BALCI - kingmuzo | | ALIMLAR YOUTUBER VE REHBER ALIMLARI MEVCUTTUR...